Зачекайте
ГУДПССЧН 010420.7

Заступник начальника управління - начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Семенівського районного управління

Сільське господарство
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Семенівське районне управління
Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Семенівського районного управління

Кваліфікаційні вимоги

Наявність ступеня вищої освіти не нижче магістра, бажано освіта за спеціальністю «Ветеринарія», «Ветеринарна медицина».
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю відділом, організовує його роботу, розподіляє обов’язки між працівниками, розробляє посадові інструкції працівників відділу та подає на затвердження начальнику Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
2. Забезпечує реалізацію державної політики у галузі ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів та ідентифікації та реєстрації тварин, здійснює відповідно до законодавства державний нагляд (контроль) за потужностями (об’єктами), що використовуються для виробництва, переробки, зберігання та обігу об’єктів санітарних заходів, об’єктів державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду.
3. Організовує, здійснює у межах повноважень, передбачених законодавством, державний нагляд (контроль) щодо дотримання вимог щодо ідентифікації та реєстрації тварин, неїстівних продуктів тваринного походження.
4. В межах своєї компетенції організовує здійснення контролю та нагляду за дотриманням умов транспортування об’єктів санітарних заходів, об’єктів державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду.
5. Координує здійснення обстежень потужностей (об’єктів) та контролює видачу документів дозвільного характеру.
6. В межах компетенції організовує здійснення державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду за неїстівними продуктами тваринного походження, кормовими добавками, преміксами та кормами, з метою їх експорту.
7. Контролює діяльність структурних підрозділів Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області в межах своєї компетенції.
8. Складає протоколи та розглядає справи про адміністративні правопорушення, накладає стягнення у випадках, передбачених законом.
9. Проводить діяльність, пов’язану з контролем і наглядом за виконанням керівниками підприємств, установ, організацій та громадянами – власниками тварин та сировини тваринного походження ветеринарних вимог, що здійснюють діяльність з вирощування, транспортування і забою тварин.
10. Заступник начальника управління – начальник відділу безпосередньо підпорядковується начальнику Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
11. Здійснює інші функції, необхідні для виконання покладених на нього обов’язків та передбачені чинним законодавством.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад - 6200 гривень;
2) надбавка до посадового окладу за ранг - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» (у разі встановлення);
4) додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 (у разі встановлення).

Рівень заробітної плати

6200 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
15400, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Семенівка, вул. Березова Роща, буд. 34


Шебітченко-Луцкович Катерина Анатоліївна
+38-(046)-260-1711
pr@dpsscn.gov.ua

12.03.2020
30.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація