Зачекайте
ГУДПССЧН 010420.2

Начальник Борзнянського районного управління

Сільське господарство
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Борзнянське районне управління
Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Борзнянського районного управління

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь не нижче магістра, бажано за спеціальністю «Ветеринарія», «Ветеринарна медицина», «Медико-профілактична справа», «Лікувальна справа», «Гігієна, санітарія епідеміологія».
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю Борзнянського районного управління, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності.
2. Організовує та забезпечує виконання Борзнянського районним управлінням вимог Конституції та законів України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України, доручень Міністра аграрної політики та продовольства України, його першого заступника та заступників, наказів Держпродспоживслужби, доручень Голови Держпродспоживслужби та його заступників.
3. Вносить начальнику Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області пропозиції щодо пріоритетів роботи Борзнянського районного управління і шляхів виконання покладених на нього завдань, подає на затвердження плани роботи Борзнянського районного управління (річні, піврічні).
4. Звітує перед Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області щодо виконання покладених на Борзнянського районне управлыння завдань та планів роботи.
5. Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад - 6 300 гривень;
2) надбавка до посадового окладу за ранг - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» (у разі встановлення);
4) додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 (у разі встановлення).

Рівень заробітної плати

6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
16400, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. ім. Пантелеймона Куліша, буд. 60


Шебітченко-Луцкович Катерина Анатоліївна
+38-(046)-260-1711
pr@dpsscn.gov.ua

12.03.2020
30.03.2020
10.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація