Зачекайте
ДМС000006

Головний спеціаліст Вознесенського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області

Соціальна сфера
Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області
Вознесенський районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи: не потребує
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Вжиття заходів щодо запобігання та протидії нелегальній (незаконній) міграції, оформлення протоколів про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про добровільне та примусове повернення, примусове видворення та заборону подальшого в’їзду на територію України, скорочення строку тимчасового перебування.
Забезпечення прийняття документів від громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства щодо визначення належності, набуття, прийняття, підготовки подання про припинення шляхом втрати громадянства України, проведення перевірок осіб за обліками громадянства баз ДРАЦС, АРМОР, ЄІАС УМП.
Забезпечення своєчасного збору відомостей про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб від органів реєстрації та формування та передачі звітів до ВОМІРМП УДМС.
Здійснення перевірки та контролю дотримання органами реєстрації вимог законодавства з питань реєстрації місця проживання, а також їх діяльності у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб
Забезпечення надання відомостей до Державного реєстру виборців, перевірка та надання інформації на запити правоохоронних органів, органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.
Організація роботи щодо обліку та реєстрації вхідної/вихідної кореспонденції, дотримання термінів виконання документів, недопущення випадків некоректного їх закриття в СЕД «Мегаполіс».
Здійснення перевірки за наявними обліками запитів, які надходять від державних органів, установ, організацій, територіального органу відносно іноземних осіб та осіб без громадянства
Здійснення процесу оформлення, обміну, вилучення, повернення державі та знищення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року в територіальному підрозділі та взаємодія з уповноваженими суб’єктами, з вказаного напрямку діяльності, підготовка проекту акту про знищення недійсних документів, забезпечення правильності внесеної інформації про недійсні документи до ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП.
Дотримання та персональна відповідальність за виконання вимог законів, постанов, наказів, доручень, розпоряджень, вказівок та листів ДМС України та УДМС України в Миколаївській області, правил внутрішнього службового розпорядку та даної посадової інструкції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Декабристів, буд. 5-а


Самойлова Олеся В’ячеславівна
+38-(051)-249-8417
mk@dmsu.gov.ua

26.03.2020 09:30
54001, м. Миколаїв, вул. Декабристів, буд 5-а, каб. 212 (ІІ поверх).
06.03.2020
20.03.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація