Зачекайте
ДМС000005

Головний спеціаліст Березанського районного сектору Управління Державної міграційної служби україни в Миколаївській області

Соціальна сфера
Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області
Березанський районний сектор

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи: не потребує
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Забезпечення надання відомостей до Державного реєстру виборців, перевірка та надання інформації на запити правоохоронних органів, органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.
Здійснення процесу оформлення, обміну, вилучення, видачі, повернення державі та знищення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року в територіальному підрозділі та взаємодія з уповноваженими суб’єктами, з вказаного напрямку діяльності.
Організація роботи щодо обліку та реєстрації вхідної/вихідної кореспонденції, дотримання термінів виконання документів, недопущення випадків некоректного їх закриття в СЕД «Мегаполіс».
Здійснення перевірки та контролю дотримання органами реєстрації вимог законодавства з питань реєстрації місця проживання, а також їх діяльності у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб
Здійснення перевірки законності оформлення паспортних документів та внесення до ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП інформації про втрачені, викрадені та недійсні паспорти громадянина України, підтримання в актуальному стані електронної картотеки заяв про видачу паспорта громадянина України в ІП «Заява про видачу паспорта» ЄІАС УМП.
Здійснення прийому громадян, які звернулись з питань отримання паспорта у зв’язку зі зміною прізвища, імені та по батькові, непридатністю до використання, неточністю запису, перевірка законності і правильності поданих документів для оформлення паспорта громадянина України, про що вчиняє свій підпис в заяві на видачу паспорта громадянина України.
Здійснення прийому та належне оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання та повернення громадян України на постійне проживання в Україну відповідно до законодавства України з зазначених питань.
Дотримання та персональна відповідальність за виконання вимог законів, постанов, наказів, доручень, розпоряджень, вказівок та листів ДМС України та УДМС України в Миколаївській області, правил внутрішнього службового розпорядку та даної посадової інструкції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Декабристів, буд. 5-а


Самойлова Олеся В’ячеславівна
+38-(051)-249-8417
mk@dmsu.gov.ua

26.03.2020 09:30
54001, м. Миколаїв, вул. Декабристів, буд 5-а, каб. 212 (ІІ поверх).
06.03.2020
20.03.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація