Зачекайте
№ЧОДА260629

Начальник фінансового управління

Фінанси
Корецька районна державна адміністрація
Корецька районна державна адміністрація

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта не нижче ступеня магістра
досвід роботи на посадах державної служби категорій ,,Б” чи ,,В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Керівництво діяльністю управління, розподіл обов’язків між праців¬никами. Забезпечення ефективного виконання покладених на фінансове управління завдань щодо реалізації державної політики у підвідомчій галузі та в межах компетенції.
Розроблення проєкту районного бюджету, проєктів рішень районної ради та розпоряджень голови адміністрації, погодження регіональних програм, що належать до компетенції управління.
Прийняття рішень про включення бюджетного запиту до пропозиції проєкту районного бюджету перед поданням його на розгляд районної державної адміністрації.
Контроль за реалізацію державної політики у сфері фінансової роботи, виконанням законодавчих та нормативних актів, розпоряджень і наказів вищестоящих та місцевих органів влади, у межах затверджених посадових інструкцій. Здійснення аналізу стану і тенденцій розвитку фінансів та економіки району, прийняття відповідних рішень щодо усунення недоліків і закріплення позитивних тенденцій.
Контроль за виконанням дохідної та видаткової частин бюджету. Подання пропозицій райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету, забезпечення підготовки та подання відповідних матеріалів на розгляд районної державної адміністрації та районної ради.
Розгляд звітів управління Державної казначейської служби України у Корецькому районі про виконання зведеного бюджету та підготовка аналітичної інформації, доповідей керівництву щодо результатів виконання бюджету.
Забезпечення відповідності розпису районного бюджету встановленим бюджетним призначенням протягом бюджетного періоду, погодження паспортів бюджетних програм головним розпорядникам коштів районного бюджету.
Організація, регулювання та контроль за своєчасним та якісним розглядом працівниками фінансового управління звернень громадян, громадських об’єднань, державних і недержавних підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування з питань виконання бюджету, питань виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та соціальних виплатах, а також прийняття за результатами їх аналізу відповідних рішень, згідно з чинним законодавством.
Проведення своєчасного визначення заохочень, накладення стягнень та вирішення інших питань службової діяльності. Вжиття необхідних заходів щодо підвищення кваліфікації працівників.
Забезпечення дотримання працівниками фінансового управління законодавства України з питань державної служби та з питань запобігання та виявлення корупції.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 8150 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця

Рівень заробітної плати

8150 - 8150 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
34700, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., площа Київська, 5


Кирильчук Ірина Трихонівна
+38-(098)-751-9305
super_kadry2@ukr.net

05.03.2020
31.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація