Зачекайте
лмс12345678

судовий розпорядник

Право / Правознавство
Ладижинський міський суд Вінницької області
Ладижинський міський суд Вінницької області

Кваліфікаційні вимоги

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
без вимог до досвіду роботи
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

2.1. Здійснює перевірку та забезпечує готовність залу судового засідання чи приміщення, в якому планується проведення виїзного засідання, до слухання справи і доповідає про їх готовність головуючому.
2.2. Забезпечує безпечні умови роботи суддям та працівникам апарату суду в залі судового засідання, іншому приміщенні, в разі проведення судом виїздного засідання.
2.3. З’ясовує своєчасність направлення заявки-наряду на доставку до суду органами внутрішніх справ та конвойною службою поліції затриманих осіб, та таких, які перебувають під вартою. Повідомляє голову суду, головуючого про можливу затримку їх доставки.
2.4. З урахуванням кількості місць та забезпечення порядку під час судового засідання визначає можливу кількість осіб, що можуть бути присутні в залі судового засідання, та визначає конкретні місця їх розміщення.
2.5. Оголошує про вхід і вихід суду та пропонує всім присутнім встати.
2.6. Забезпечує виконання учасниками судового процесу та особами, які є в залі судового засідання, розпоряджень головуючого.
2.7. Запрошує за розпорядженням головуючого, до залу судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу.
2.8. Виконує розпоряджения головуючого про приведення до присяги перекладача, експерта відповідно до законодавства.
2.9. Запрошує до залу судового засідання свідків та виконує вказівки головуючого щодо приведення їх до присяги.
2.10. За вказівкою головуючого під час судового засідання приймає від учасників процесу документи та інші матеріали і передає до суду.
2.11. Вживає заходів щодо видалення, за розпорядженням головуючого, із залу судового засідання осіб, які проявляють неповагу до суду або порушують громадський порядок.
2.12. Звертається до працівників правоохоронних органів з приводу сприяння у підтриманні громадського порядку, затримання та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які проявляють неповагу до суду та порушують громадський порядок.
2.13. Забезпечує дотримання вимог процесуального законодавства щодо виключення можливості спілкування допитаних судом свідків з тими, яких суд ще не допитав.
2.14. Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживає заходів до обмеження входу до залу судового засідання сторонніх осіб.
2.15. Здійснює в разі необхідності взаємодію із спеціальними підрозділами судової охорони (поліції) та органами внутрішніх справ з питань спільних дій щодо підтримання громадського порядку в приміщенні суду та в залі судового засідання.
2.16. Вживає заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.
2.17. Для забезпечення невідкладного розгляду справи з питань, що виникли в процесі її слухання, за розпорядженням головуючого здійснює термінову доставку в установи та організації, а також фізичним особам листів, викликів, інших документів.
2.18. При виникненні надзвичайних обставин (пожежа, виявлення вибухонебезпечних предметів, затоплення тощо) повідомляє керівників суду та організовує виклик спеціальних служб.
2.19. Виконує функціональні обов’язки в КП «Д-3», відповідно до наказу керівника апарату суду.
2.20. Виконує інші розпорядження головуючого, доручення голови суду, за наказом голови суду - доручення керівника апарату суду щодо забезпечення належних умов для проведення судового засідання та роботи служби судових розпорядників.


Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

1) посадовий оклад - 4204 грн.;
2) надбавка за вислугу років на державній службі на рівні 3 відсотків посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;
3) надбавка до посадового окладу за ранг –відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. №102);
4) інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

4204 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
24321, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул.Енергетиків,13 м.Ладижин


Подлужняк Оксана Миколаївна
+38-(067)-602-0405
kerap@lgm.vn.court.gov.ua

05.03.2020
31.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація