Зачекайте
80.1.03.03.20

Начальник відділу

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Київській області
Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Посадові обов’язки

Посадові обов’язки пов’язані із організацією і контролем за виконанням покладених на Відділ завдань спрямованих на аналіз і обробку інформації. В межах Відділу розподіляти обов’язки між працівниками Відділу, визначати ступінь відповідальності працівників; здійснення контролю за діяльністю Відділу. Забезпечення доведення до виконавців нормативних та розпорядчих документів з питань віднесених до їх компетенції. Організація підготовки керівництву Головного управління інформації та/або пропозиції щодо запланованих та здійснених заходів державного нагляду (контролю), інших показників та результатів роботи Головного управління відповідно до наданої структурними підрозділами Головного управління інформації шляхом її обробки та узагальнення. Надання пропозицій стосовно організації роботи щодо координації відповідно до законодавства роботи місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, інших суб’єктів господарювання у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб. Забезпечення організаційної та координаційної діяльність керівництва Головного управління. Здійснення, за дорученням Керівництва Головного управління, організацію та розгляд звернень громадян з питань, що належать до компетенції Відділу.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7 050 грн., надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

7050 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
04060, М.КИЇВ, вул. Вавілових, 10


Бєлогурова Олена Борисівна
+38-(066)-310-4658
lena.belogurova@gmail.com

03.03.2020
31.03.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація