Зачекайте
ФФ331110022021.345418

Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області
Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра, досвід роботи не потребує, вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1 Представляє в установленому порядку інтереси Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області та його територіальних підрозділів в судах та інших органах.
2. Організовує претензійну та позовну роботу.
3. Проводить роботу, пов’язану з роз’ясненням застосування законодавства, надає правові консультації з питань, що належать до компетенції Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області, а також за дорученням начальника Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області розглядає звернення громадян, звернення та запити народних депутатів України.
4. Розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.
5. Переглядає разом із структурними підрозділами нормативно-правові акти та інші документи з питань, що належать до компетенції Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.
6 Разом із заінтересованими структурними підрозділами узагальнює практику застосування законодавства у відповідній сфері, надає пропозиції щодо його вдосконалення.
7. Здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань посадових осіб Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.
8. Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог готує письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
14013, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Шевченка, буд. 51-А


Ковеза Анна Єгорівна
+38-(093)-847-2174
(0462) 653-203 cn_kadr@dmsu.gov.ua

18.03.2020 10:00
м. Чернігів, вул. Шевченка, 51-а, 14000, кабінет 207. Учасникам конкурсу при собі необхідно мати паспорт громадянина України, або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України
03.03.2020
12.03.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація