Зачекайте
ДМС000003

Головний спеціаліст Первомайського районного відділу

Соціальна сфера
Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області
Первомайський районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи: не потребує
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснення процесу оформлення, обміну, вилучення, повернення державі та знищення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року в територіальному підрозділі та взаємодія з уповноваженими суб’єктами, з вказаного напрямку діяльності.
Здійснення перевірки законності оформлення паспортних документів та внесення до ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП інформації про втрачені, викрадені та недійсні паспорти громадянина Україна, підтримання в актуальному стані електронної картотеки заяв про видачу паспорта громадянина України в ІП «Заяви про видачу паспорта» ЄІАС УМП.
Надання консультацій та здійснення прийому документів по оформленню паспорта громадянина України у вигляді ID-картки внутрішніх переселенців з тимчасово – окупованих територій, та районів проведення АТО.
Проведення процедури вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки по досягненню особою 25- або 45-річного віку
Здійснення прийому громадян з питань втрати паспорта, внесення до бази «Недійсні документи» ЄІАС УМП інформації про втрачені, викрадені та недійсні паспорти громадянина України, проведення прийому громадян та перевірки щодо проходження процедури встановлення особи з метою документування паспортом громадянина України.
Здійснення особистого відвідування особи, за дорученням керівника, яка має намір оформити паспорт громадянина України у вигляді ID картки, але не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, проведення перевірки та підтвердження тотожності зазначеної особи та особи, зображеної на фотокартці, складення акту передбаченого законодавством.
Організація роботи щодо обліку та реєстрації вхідної/вихідної кореспонденції, дотримання термінів виконання документів, недопущення випадків некоректного їх закриття в СЕД «Мегаполіс».
Забезпечення прийняття документів від громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства щодо визначення належності, набуття, прийняття, підготовки подання про припинення шляхом втрати громадянства України, проведення перевірок осіб за обліками громадянства баз ДРАЦС, АРМОР, ЄІАС УМП.
Вжиття заходів щодо запобігання та протидії нелегальній (незаконній) міграції, оформлення протоколів про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про добровільне та примусове повернення, примусове видворення та заборону подальшого в’їзду на територію України, скорочення строку тимчасового перебування.
Дотримання та персональна відповідальність за виконання вимог законів, постанов, наказів, доручень, розпоряджень, вказівок та листів ДМС України та УДМС України в Миколаївській області, правил внутрішнього службового розпорядку та даної посадової інструкції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Декабристів, буд. 5-+а


Самойлова Олеся В’ячеславівна
+38-(051)-249-8417
mk@dmsu.gov.ua

19.03.2020 10:30
54001, м. Миколаїв, вул. Декабристів, буд. 5-а, каб. 212 (ІІ поверх).
03.03.2020
17.03.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація