Зачекайте
331110022021.34163

Головний спеціаліст

Соціальна сфера
Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області
Кривоозерський районний сектор

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи: не потребує
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснення процесу оформлення, обміну, вилучення, повернення державі та знищення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року в територіальному підрозділі та взаємодія з уповноваженими суб’єктами, з вказаного напрямку діяльності.
Проведення процедури вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки по досягненню особою 25- або 45-річного віку
Здійснення перевірки законності оформлення паспортних документів та внесення до ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП інформації про втрачені, викрадені та недійсні паспорти громадянина Україна, підтримання в актуальному стані електронної картотеки заяв про видачу паспорта громадянина України в ІП «Заяви про видачу паспорта» ЄІАС УМП.
Вжиття заходів щодо запобігання та протидії нелегальній (незаконній) міграції, оформлення протоколів про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про добровільне та примусове повернення, примусове видворення та заборону подальшого в’їзду на територію України, скорочення строку тимчасового перебування.
Здійснення перевірки за наявними обліками запитів, які надходять від державних органів, установ, організацій, територіального органу відносно іноземних осіб та осіб без громадянства
Забезпечення прийняття документів від громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства щодо визначення належності, набуття, прийняття, підготовки подання про припинення шляхом втрати громадянства України, проведення перевірок осіб за обліками громадянства баз ДРАЦС, АРМОР, ЄІАС УМП.
Здійснення прийому та належне оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання та повернення громадян України на постійне проживання в Україну відповідно до законодавства України з зазначених питань.
Надання консультацій іноземними громадянам та особам без громадянства щодо надання/скасування дозволу на імміграцію, оформлення та видача/скасування посвідки та постійне/тимчасове перебування, продовження строку перебування.
Підготовка звітності за напрямком діяльності територіального підрозділу.
Дотримання та персональна відповідальність за виконання вимог законів, постанов, наказів, доручень, розпоряджень, вказівок та листів ДМС України та УДМС України в Миколаївській області, правил внутрішнього службового розпорядку та даної посадової інструкції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно
до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно
до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Декабристів, буд. 5-а


Самойлова Олеся В’ячеславівна
+38-(051)-249-8417
mk@dmsu.gov.ua

19.03.2020 09:30
54001, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Декабристів, буд. 5-а, каб. 212 (ІІ поверх)
28.02.2020
13.03.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація