Зачекайте
99323

Заступник директора Департаменту - начальник управління промисловості та інноваційної політики

Економічний розвиток і торгівля
Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державного адміністрації)
Управління промисловості та інноваційної політики

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта не нижче ступеня магістра
Досвід роботи - на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснює керівництво діяльністю управління промисловості та інноваційної політики Департаменту, несе персональну відповідальність перед головою Київської міської державної адміністрації, заступником голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків та директором Департаменту за виконання покладених на управління промисловості та інноваційної політики Департаменту завдань, а саме:
- участь у забезпеченні реалізації державної політики в сфері розвитку промислового комплексу та інноваційної політики на рівні міста Києва;
- виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Києва, програм розвитку промислового, науково-технічного комплексу міста, пріоритетних напрямків і програм інноваційного розвитку промисловості;
- сприяння розвитку міського кооперування, зовнішньоекономічних зв’язків промислових підприємств, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв’язків;
- координація виконання Договору про співробітництво між НАН України і Київською міською державною адміністрацію, організація співпраці з науковими установами секції фізико-технічних і математичних наук та секції хімічних і біологічних наук, організація співробітництва з науково-технічними товариствами, спілками та громадськими об’єднаннями, підтримка винахідницької та раціоналізаторської діяльності в м. Києві та захисту прав інтелектуальної власності.
- залучення промислових підприємств міста до участі у виставкових заходах.
- участь у розробці та виконання міських, галузевих та цільових програм розвитку промислового, наукового комплексу міста, пріоритетних напрямків і програм інноваційного розвитку промисловості.
- участь у розробленні та здійсненні заходів щодо залучення коштів на розвиток промислового комплексу.
Забезпечення в межах своїх повноважень захисту інтересів українських товаровиробників на зовнішньому ринку та розвиток внутрішнього ринку.
Сприяє забезпеченню в межах своїх повноважень захисту інтересів українських товаровиробників на зовнішньому ринку та розвиток внутрішнього ринку.
Планує роботу управління промисловості та інноваційної політики Департаменту та забезпечує виконання поточних, планів його роботи.
Надає пропозиції щодо проектів рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказів Департаменту тощо з питань, що відносяться до компетенції управління.
Представляє інтереси Департаменту на підприємствах, установах, організаціях та органах державної влади.
Забезпечує комплексне вирішення питань роботи з керівниками комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядковані Департаменту за напрямом діяльності управління промисловості та інноваційної політики Департаменту.
Забезпечує виконання покладених на управління промисловості, підприємництва та інноваційної політики Департаменту завдань щодо реалізації державної політики у сфері промисловості та інноваційної політики.
Організовує роботу в управлінні промисловості та інноваційної політики Департаменту зі зверненнями громадян.
Взаємодіє з органами державної влади, постійними комісіями Київської міської ради, структурними підрозділами Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями.
Виконує поточні завдання за дорученням директора Департаменту.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Відповідно до частини другої та третьої статті 35 Закону України «Про державну службу» при призначенні особи на посаду державної служби вперше встановлення випробування є обов’язковим. Випробування при призначенні на посаду державної служби встановлюється строком до шести місяців.

Умови оплати праці

Відповідно до статті 50 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Рівень заробітної плати

9690 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
01024, М.КИЇВ, м. Київ, вул. Терещенківська, 11-А


Снігір Ігорівна Оксана
+38-(044)-235-0718
dprp.kadry@gmail.com

08.10.2019
23.10.2019
08.10.2019

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація