Зачекайте
ФФ331110022021.3889

Головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України у Волинській області
Маневицький районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Головний спеціаліст зобов’язаний виконувати основні обов’язки, визначені статтею 8 Закону України «Про державну службу».
Під час виконання функцій за посадою:
Здійснення оформлення і видачі громадянам України, які постійно проживають в Україні, документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство, тимчасового затримання та вилучення таких документів у передбачених законодавством випадках.
Здійснення ідентифікації громадян України, які втратили документи, що посвідчують особу.
Забезпечує в межах своїх повноважень супроводження та підтримку функціонування Єдиного державного демографічного реєстру, Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, розпорядником яких є УДМС у Волинській області, ДМС України, а також здійснення заходів із захисту інформації в них.
Забезпечує в межах своїх повноважень підтримку функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування для створення Єдиного державного демографічного реєстру.
Забезпечує у межах повноважень, передбачених законом, формування інформаційних ресурсів (баз, банків даних) щодо персональних даних фізичних осіб (у тому числі їх біометричних даних, параметрів), інших інформаційних ресурсів, необхідних для виконання покладених на УДМС у Волинській області та ДМС завдань.
Здійснення відповідно до закону державного контролю за дотриманням законодавства у сферах міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, у передбачених законодавством випадків.
Готувати та подавати у визначені терміни статистичну звітність. Співпрацює у межах компетенції і повноважень із структурними та територіальними підрозділами УДМС у Волинській області, підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління ДМС.
Додержується Конституції України та інших актів законодавства України.
Не допускає порушень прав і свобод людини та громадянина.
Зберігає інформацію про громадян, що стала відома під час виконання обов’язків державної служби, а також іншої інформації, яка згідно із законодавством не підлягає розголошенню.
Постійно вдосконалює організацію своєї роботи і підвищує професійну кваліфікацію.
Дотримуватись термінів виконання завдань, поставлених керівництвом УДМС у Волинській області та доручень отриманих від безпосереднього керівника.
Виконувати інші доручення начальника відділу в межах цієї посадової інструкції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строковий – тимчасово, на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або до фактичного виходу основного працівника на роботу

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень, надбавки за вислугу років на державній службі та ранг державного службовця відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
43025, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул.Градний Узвіз, 4


Ващук Наталія Адамівна
+38-(033)-274-0029
lt_hr@dmsu.gov.ua

04.03.2020 10:00
м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 4, каб. № 320
20.02.2020
28.02.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація