Зачекайте
ФФ331110022021.3829

Головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України у Волинській області
Сектор юридичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Головний спеціаліст зобов’язаний виконувати основні обов’язки, визначені статтею 8 Закону України «Про державну службу».
Під час виконання функцій за посадою:
1. Брати участь у виконання покладених на сектор завдань щодо організації та ведення правової роботи в УДМС України у Волинській області, у розробці нормативно-правових документів з питань, що віднесені до компетенції сектору, подавати пропозиції до плану роботи.
2. Забезпечувати правильне застосування в секторі нормативно-правових актів та інших документів, подавати завідувачу сектору пропозиції щодо вирішення правових питань, пов’язаних з діяльністю сектору.
3. Надавати пропозиції щодо удосконалення правового забезпечення діяльності УДМС України у Волинській області.
4. Здійснювати контроль, аналіз та оцінку справ за відповідними напрямками діяльності, визначеними завідувачем сектору.
5. Вести роботу, пов’язану з укладанням договорів (контрактів), брати участь у їх підготовці та здійсненні контролю за виконанням, давати правову оцінку проектам таких договорів (контрактів), пропозиції та зауваження.
6. Розглядати претензійно – позовні матеріали, що надходять до УДМС України у Волинській області та готувати проекти процесуальних документів за результатами їх розгляду.
7. В межах своїх повноважень готувати проекти відповідей за результатами розгляду звернень громадян, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.
8. Представляти у встановленому законодавством порядку УДМС України у Волинській області в судах, органах державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях під час розгляду правових питань і спорів у межах наданих йому повноважень.
9. Здійснювати, у відповідності до затвердженої номенклатури справ сектору, формування, систематизацію та зберігання документів у секторі.
10. Надавати методичну та практичну допомогу працівникам УДМС України у Волинській області у вдосконаленні правової роботи, ознайомлювати працівників з необхідними нормативно-правовими актами, надавати їм допомогу в пошуку потрібних правових документів.
11. Надавати правову допомогу щодо дотримання законодавства при здійсненні державних закупівель.
12. Вести облік договорів, позовів та претензій в секторі.
13. Вносити записи в журнали.
14. Здійснювати формування та передачу архівних справ до сектору документального забезпечення та архівної роботи.
15. Здійснювати облік законодавства та міжнародних договорів України, забезпечувати підтримання їх в контрольному стані та зберігання.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строковий – тимчасово, на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або до фактичного виходу основного працівника на роботу

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень, надбавки за вислугу років на державній службі та ранг державного службовця відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
43025, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул.Градний Узвіз, 4


Ващук Наталія Адамівна
+38-(033)-274-0029
lt_hr@dmsu.gov.ua

04.03.2020 10:00
м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 4, каб. № 320
20.02.2020
28.02.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація