Зачекайте
№ФУ31110022020.9684

головний спеціаліст відділу торгівлі управління торгівлі та побуту

Економічний розвиток і торгівля
Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державного адміністрації)
Управління торгівлі та побуту

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

В межах компетенції відділу здійснює координацію та контроль діяльності підприємств сфери торгівлі та ресторанного господарства на території міста, незалежно від форм власності та підпорядкування, співпрацювати з профільними відділами та управліннями райдержадміністрацій з питань торгівлі та споживчого ринку.
Надає методологічну, консультативну, організаційну допомогу підприємствам торгівлі та ресторанного господарства, структурним підрозділам органів виконавчої влади з питань застосування норм і правил торгівлі, інших питань споживчого ринку.
Бере участь у проведенні обстеження закладів торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, вимог санітарного законодавства щодо захисту населення від впливу шуму.
Сприяє реалізації державної політики у сфері торгівлі за рахунок використання ринкових механізмів господарювання, із забезпечення ліцензування продажу у сфері роздрібної торгівлі та ресторанного господарства алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Організовує та бере участь у проведенні міських ярмарок, нарад, семінарів, круглих столів, громадських оглядів, конкурсів з питань впровадження нових форм організації торгівлі, підвищення рівня культури обслуговування населення та координації цієї діяльності.
Здійснює підготовку інформації щодо аналізу стану соціально-економічного розвитку м. Києва, узагальнювати та готувати інформацію щодо виконання державних та міських програм, надавати керівництву управління торгівлі та побуту необхідну інформацію, довідки та аналітичні матеріали, вносити пропозиції щодо вирішення проблемних питань.
Готує пропозиції про затвердження завдань з розвитку сезонної та пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, про проведення тематичних ярмарків, щодо торговельного обслуговування державних, загальноміських та інших заходів, сприяти створенню тимчасових робочих місць.
За дорученням керівництва опрацьовує доручення державних органів, розглядати звернення підприємств та установ, громадських організацій та рад, суб’єктів господарювання та громадян, запити депутатів, засобів масової інформації, інформаційних запитів щодо питань торгівлі і споживчого ринку міста.
Опрацьовує заяви суб’єктів господарювання та здійснювати підготовку і надання аргументованих пропозицій щодо розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території міста Києва Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Координує роботу та надавати консультативну і методологічну допомогу комунальним підприємствам, які знаходяться у сфері підпорядкування відділу торгівлі.
За дорученням керівництва Департаменту вирішує інші питання в межах повноважень, наданих управлінню торгівлі та побуту.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Умови оплати праці

відповідно до статті 50 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01024, М.КИЇВ, м. Київ, вул. Басейна 1/2-А


Осіпова Лілія Юріївна
+38-(044)-235-0718
dprp.kadry@gmail.com

21.02.2020 10:00
за адресою: м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А, управління торгівлі та побуту Департамент промисловості та розвитку підприємництва.
11.02.2020
18.02.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація