Зачекайте
5608

третій секретар Посольства України в Латвійській Республіці

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Закордонна дипломатична установа України

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння англійською мовою на рівні не нижче В2 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти
5. Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора) на рівні не нижче В1 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти

Посадові обов’язки

Здійснює системний моніторинг та аналіз стану і перспектив розвитку культурно-гуманітарного співробітництва України з країною перебування, вносить пропозиції щодо шляхів подальшого поглиблення двосторонніх відносин на культурно-гуманітарному напрямі.
Встановлює та підтримує робочі контакти з представниками української діаспори, місцевих організацій та асоціацій культурного, гуманітарного та освітнього напряму.
За дорученням керівника Посольства представляє установу на офіційних заходах, нарадах і засіданнях робочих та експертних груп і комісій з питань, які належать до його компетенції.
Бере участь в опрацюванні проектів двосторонніх угод та державних програм України з питань культурно-гуманітарного співробітництва.
У межах компетенції здійснює аналітично-інформаційне забезпечення візитів, переговорів, зустрічей за участі представників офіційних делегацій України та керівника установи з посадовцями, представниками української діаспори, місцевих організацій та асоціацій культурного, гуманітарного та освітнього напряму. Бере участь в організації і забезпеченні належного проведення таких візитів, зустрічей, консультацій та інших заходів двостороннього характеру.
Організовує і сприяє в проведенні виставок, концертів, презентацій, благодійних заходів, спортивних змагань тощо, в яких беруть участь представники України. Відвідує заходи, які можуть сприяти поглибленню та зміцненню культурних зв’язків та обмінів між Україною та країною перебування.
Встановлює та підтримує робочі контакти з представниками ЗМІ, експертами, політологами, громадськими діячами з метою доведення об’єктивної інформації про ситуацію в Україні та організації відповідних заходів.
Організовує брифінги, прес-конференції, інформаційні кампанії у соціальних медіа, інтерв’ю керівника установи та інших спікерів з України у ЗМІ країн зони відповідальності.
Готує аналітичні та позиційні матеріали до зустрічей керівника установи, виступи, заяви та комюніке для розповсюдження у ЗМІ, серед аналітично-дослідницьких центрів, офіційних чинників та іноземного дипкорпусу в державах зони відповідальності.
Здійснює інформаційно-роз’яснювальну роботу, проводить відповідні зустрічі, презентації, кампанії та інші заходи з метою популяризації нашої держави серед місцевої громадськості та ознайомлює її з українською культурою, історією, традиціями та сучасними подіями.
Готує інформаційно-аналітичні матеріали щодо тенденцій висвітлення української тематики у ЗМІ.
Здійснює підготовку та бере участь у зустрічах та переговорах керівника установи із представниками медіа країни перебування, політичними оглядачами та експертами.
Відповідає за організацію та участь Посольства в іміджевих публічних заходах, конференціях та круглих столах з української тематики.
Надає сприяння представникам ЗМІ країни перебування під час їхніх робочих поїздок до України, а також представникам ЗМІ України під час їхніх візитів до країни перебування.
Забезпечує належне функціонування веб-сайту Посольства, офіційних аккаунтів Посольства у соціальних мережах Facebook та Twitter.
Виконує інші доручення керівника установи.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково (до 4 років, за контрактом, згідно із ст. 18 Закону України «Про дипломатичну службу»)

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 7 800 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- компенсаційні виплати за час перебування у довготерміновому відрядженні відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11.01.2006 № 8 «Деякі питання відшкодування витрат в іноземній валюті працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження» та від 17.04.2019 № 332 «Про упорядкування здійснення компенсаційних виплат в іноземній валюті та оплати інших витрат працівникам дипломатичної служби України, направленим у довготермінове відрядження»

Рівень заробітної плати

7800 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs@mfa.gov.ua

07.02.2020
24.02.2020
07.02.2020

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація