Зачекайте
УІОДА170

Головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Управління ДМС України в Івано-Франківській області
Коломийський районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює прийом громадян з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки.
2. Перевіряє повноту поданих документів, при цьому особливу увагу звертає на належність паспорта даній особі, вміщення в ньому фотокартки, ототожнює із зовнішністю його пред’явника.
3. Установлює чи паспорт є дійсним, тобто виданий відповідним органом, наявність у ньому необхіних підписів, відбитків печаток та інших реквізитів, своєчасність вклеювання фотокартки з досягненням 25-ти чи 45-ти річного віку.
4. Несе персональну відповідальність за прийняття документів, фотокарток, оформлення заяви-анкети та отримання біометричних даних параметрів, забезпечує перевірку поданих документів, виявлення фактів їх недійсності, відповідності вимогам, встановленим законодавством, дотримання строків та порядку прийому документів, забезпечує перевірку внесених до заяви-анкети відомостей, та сканованих документів, збереження отриманих від заявника документів та паспорта.
5. Перевіряє чи немає в паспорті слідів виправлень, витравлення, підроблених відбитків печаток, штампів, інших записів, переклеювання фотокарток, заміни внутрішніх аркушів.
6. Здійснює контроль за розглядом заяви-анкети для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки, ідентифікацію особи та прийняття рішення про оформлення паспорта, забезпечує перевірку поданих документів. виявлення фактів їх недійсності, відповідності вимогам встановлених законодавством.
7. У разі ідентифікації особи, стосовно якої відсутня інформація в базах даних ДМС, направляє запити та здійснює відповідні перевірки до наявних відомчих картотек.
8. Здійснює видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон і паспорта громадянина України у формі картки, проставляє відмітки в ЄІАС УМП.
9. Анульовує паспорти громадянина України для виїзду за кордон та паспорти громадянина України у формі картки, складає акт про знищення недійсних документів та вносить інформацію про факт знищення недійсних, зіпсованих, технічно зіпсованих паспортів до обліку документів та ЄІАС УМП.
10. Відповідає за зберігання бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України у формі картки.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове призначення (тимчасово на час відсутності основного працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5110,00 грн.,
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами),
- надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5110 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
78200, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., бульвар Лесі Українки, 41


Клюфінська Ольга Львівна
+38-(034)-255-3112
if_personal@dmsu.gov.ua

16.01.2020 11:00
м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Гнатюка, 29
26.12.2019
09.01.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація