Зачекайте
ту1083

Завідувач сектору

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Відділ з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції
Сектор по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Координує роботу структурних та територіальних підрозділів УДМС щодо оформлення та видачі паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм, паспортів громадянина України, що не містять безконтактного електронного носія, зразки бланків яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302, а також паспортів громадянина України для виїзду за кордон із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру (далі - ЄДДР).
2. Здійснює моніторинг та аналіз бази даних Єдиної інформаційно - аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України (далі - ЄІАС УМП) з метою недопущення випадків неправомірного документування осіб паспортами громадянина України у формі картки, паспортами громадянина України для виїзду за кордон та виявлення фактів безпідставного документування паспортами громадян працівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС.
3. За дорученням керівництва бере участь у перевірці скарг та заяв, а також готує відповіді на звернення громадян, адвокатські запити та запити народних депутатів України, депутатів відповідних рад, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян та їх посадових осіб, інших юридичних осіб та громадян, з питань надання інформації, що міститься в ЄДДР. Надає фізичним особам чи їх представникам та уповноваженим суб’єктам інформацію, яка міститься в ЄІАС УМП щодо документів, які підтверджують громадянство України та посвідчують особу, у порядку, встановленому законами України.
4. Опрацьовує висновки службових розслідувань у разі оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з порушенням вимог чинного законодавства, надає пропозиції керівництву УДМС щодо їх затвердження/погодження.
5. Здійснює в установленому порядку співпрацю з органами державної влади та взаємодіє з галузевими службами ДМС, МВС та іншими відомствами з питань, що належать до компетенції сектору.
6. Сприяє у надані структурним та територіальним підрозділам УДМС методичної і практичної допомоги в організації виконання покладених на них завдань з питань наповнення ЄДДР.
7. Проводить та бере участь у перевірках діяльності структурних та територіальних підрозділів УДМС, вносить пропозиції щодо застосування відповідних заходів реагування за результатами їх проведення.
Здійснює інші повноваження, визначені законом.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5810,00 грн.,
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами),
- надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5810 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
76018, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Ак. Гнатюка, 29


Клюфінська Ольга Львівна
+38-(034)-255-3112
if_personal@dmsu.gov.ua

11.01.2020 11:00
м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Гнатюка, 29
24.12.2019
03.01.2020


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація