Зачекайте
12_10

другий секретар Посольства України в Ісламській Республіці Іран

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Закордонна дипломатична установа України

Кваліфікаційні вимоги

Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
Досвід роботи необов’язковий
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Володіння однією з офіційних мов Ради Європи, що необхідна для виконання посадових обов»язків на рівні не нижче В2 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти або В1 за умови, що інша іноземна мова на рівні В2
Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора), необхідною для виконання посадових обов»язків на рівні не нижче В1 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти


Посадові обов’язки

За дорученням керівника Посольства представляє установу в офіційних структурах країни перебування, на нарадах і засіданнях робочих та експертних груп і комісій з питань, які належать до його компетенції.
У межах компетенції здійснює аналітично-інформаційне забезпечення візитів, переговорів, зустрічей за участі представників офіційних делегацій України та керівника установи з посадовцями, представниками неурядових організацій, мас-медіа, політичними оглядачами та експертами країни перебування. Бере участь в організації і забезпеченні належного проведення таких візитів, зустрічей, консультацій та інших заходів двостороннього та багатостороннього характеру.
Здійснює аналіз внутрішньополітичної ситуації в країні перебування. Відслідковує і узагальнює інформацію щодо подій, рішень та заяв керівництва країни перебування, діяльності органів державної влади, політичних партій та громадсько-політичних організацій; готує відповідні інформаційно-аналітичні матеріали.
Аналізує стан та тенденції розвитку зовнішньої політики країни перебування.
Здійснює щоденний моніторинг ЗМІ, в тому числі аналіз тенденцій висвітлення ними української тематики; готує і несе відповідальність за якісну і своєчасну підготовку проектів оперативних і щотижневих інформаційно-аналітичних матеріалів про події в країні перебування, квартальних політичних листів та, у межах компетенції, річних звітів про роботу установи.
Встановлює та підтримує робочі контакти з представниками ЗМІ, експертами, політологами, громадськими діячами з метою доведення об’єктивної інформації про ситуацію в Україні, хід реформ тощо.
Організовує брифінги, прес-конференції, інформаційні кампанії у соціальних медіа, інтерв’ю керівника установи та інших спікерів з України у ЗМІ країни перебування. Готує виступи, заяви керівника установи, комюніке для розповсюдження у ЗМІ, серед аналітично-дослідницьких центрів, офіційних осіб та іноземного дипкорпусу в державі перебування.
У межах своєї компетенції забезпечує належне функціонування та регулярне змістовне наповнення веб-сайту Посольства, офіційних сторінок Посольства у соціальних мережах, бере участь у підготовці відповідних інформаційних матеріалів з метою розміщення їх на веб-сайті Посольства та офіційних сторінках Посольства у соціальних мережах.
Забезпечує підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів за результатами безпосередньої участі у робочих зустрічах та публічних заходах з метою інформування МЗС.
Виконує інші доручення керівника установи.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково (до 4 років, за контрактом, згідно із ст. 18 Закону України «Про дипломатичну службу»)

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 8500 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- компенсаційні виплати за час перебування у довготерміновому відрядженні відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11.01.2006 № 8 «Деякі питання відшкодування витрат в іноземній валюті працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження» та від 17.04.2019 № 332 «Про упорядкування здійснення компенсаційних виплат в іноземній валюті та оплати інших витрат працівникам дипломатичної служби України, направленим у довготермінове відрядження»

Рівень заробітної плати

8500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Діденко Ганна Євгенівна
+38-(044)-238-1768
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

03.02.2022 10:30
Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби, м. Київ, вул. Прорізна, 15 03.02.2022 о 10:30
12.01.2022
28.01.2022


Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація