Зачекайте
Конкурс 1-о/д

Головний спеціаліст – бухгалтер (м. Кропивницький)

Фінанси
Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях
Міжрегіональне управління Національного агентства України у Полтавській та Кіровоградській областях

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Економіка», «Облік і оподаткування», «Облік і аудит», «Менеджмент організації», «Бухгалтерський облік».
2. Досвід роботи: не потребує
3. Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

- Участь у складі робочих груп щодо здійснення контролю за додержанням визначених Законом України ’Про державну службу’ умов реалізації громадянами права на державну службу.
- Підготовка та подання фінансової, бюджетної та статистичної звітності до перевіряючих органів. Висвітлення інформації щодо укладених договорів регістрів бухгалтерського обліку на единому веб-порталі використання публічних коштів.
- Підготовка та розроблення бюджетних запитів з обгрутуванням на утримання установи, підготовка проектів кошторису та плану асигнувань;
- Забезпечення дотримання встановлених правил проведення інвентаризації грошових, товарно-матеріальних цінностей, основних фондів, розрахунків і платіжних зобов’язань. Стягнення дебіторської та сплачення кредиторської заборгованості;
- Погодження проектів договорів в частині витрат на фінансування, у тому числі про повну індивідуальну матеріальну відповідальність, забезпечення дотримання вимог законодавства щодо цільового використання бюджетних коштів та збереження майна. Дотримання бюджетного господарства при взятті бюджетних та фінансових зобов’язань. Ведення обліку надходжень товарно-матеріальних цінностей, зберігання облікових реєстрів бухгалтерської звітності.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.,
надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»
(3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу),
надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів»
інші виплати, премії – у разі встановлення

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
25006, КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРОПИВНИЦЬКИЙ, ЛЕНІНСЬКИЙ, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2


Холодков Роман Тимурович
+38-(066)-441-7015
pluds@nads.gov.ua

17.01.2022 10:00
17 січня 2022 року о 10 год. 00 хв - проведення тестування за фізичної присутності кандидатів, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби. вул. Преображенська, 2, м. Кропивницький, каб. 602 – 604. 25006 Проведення співбесіди дистанційно. Платформа ZOOM.
04.01.2022
16.01.2022
17.01.2022


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація