Зачекайте
ГСХО 123471

секретар судового засідання Господарського суду Харківської області

Право / Правознавство
Господарський суд Харківської області
Апарат суду

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Галузь знань - право
Досвід роботи - без вимог до досвіду роботи
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Отримання під розпис в канцелярії суду всіх документів, адресованих судді, якому він підпорядкований, та їх невідкладна передача на розгляд судді.
2. Оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду на вході у зал судового засідання.
3. Перевірка явки учасників судового процесу в судове засідання, складу учасників судового засідання у в режимі відеоконференції.
Доповідь головуючому судді за результатами вказаних перевірок
4. Перевірка працездатності засобу технічної фіксації судового процесу перед початком судового засідання та забезпечення контролю за повним фіксуванням судового засідання технічними засобами і проведенням судового засідання в режимі відеоконференції (стадії і результати процесуальних дій); ведення протоколу судового засідання та складання протоколів вчинення окремих процесуальних дій.
У разі надання речового доказу безпосередньо в судовому засіданні не пізніше наступного робочого дня передача речового доказу для реєстрації.
5. Оформлення поштових конвертів та повідомлень про вручення для направлення судових викликів, повідомлень, листів, оригіналів та копій судових рішень тощо в справах, які знаходяться у провадженні судді (суду), здійснення заходів щодо вручення учасникам процесу судових викликів, повідомлень, листів, копій судових рішень тощо по справах (в канцелярії суду).
6. Здійснення виклику або повідомлення експерта, перекладача, спеціаліста, а у випадках термінової необхідності, передбачених ГПК України, також учасників справи телефонограмою, телеграмою, засобами факсимільного зв’язку, електронною поштою або повідомленням через інші засоби зв’язку (зокрема мобільного), які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику.
7. Оформлення матеріалів справи (формування томів справи, підшивання, складання опису справи).
Оформлення судових справ та матеріалів оскарження для передачі до судів апеляційної (касаційної) інстанцій згідно Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах.
Підготовка та надання судових справ для ознайомлення сторонам.
Виготовлення за дорученням судді копій документів у справах, які перебувають в провадженні, оформлення їх для направлення учасникам судового процесу.
8. Підготовка та передача до архіву на зберігання судових справ, розгляд яких закінчено.
9. Формування списку розсилки документів у справах.
10. Виконання обов’язків судового розпорядника у випадку його відсутності; інших доручень судді, що стосуються виконання посадових обов’язків та розгляду справи, прийняття до уваги рекомендації помічника судді з цього приводу; доручень керівника апарату суду з питань проходження державної служби та виконання посадових обов’язків.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

Рівень заробітної плати

6000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
61022, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., майдан Свободи, 5, Держпром, 8-й під’їзд


Крамська Інна Павлівна
+38-(057)-705-1423
Kadry2@hr.arbitr.gov.ua

19.01.2022 10:00
Місце або спосіб проведення тестування: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8-й під’їзд, 3 поверх, кім. 329 Господарський суд Харківської області (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно): м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8-й під’їзд, 3 поверх, кім. 329, Господарський суд Харківської області (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно): м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8-й під’їзд, 3 поверх, кім. 312, Господарський суд Харківської області (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
23.12.2021
16.01.2022
19.01.2022


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація