Зачекайте
ТРС №2163

Секретар судового засідання

Право / Правознавство
Тернівський районний суд міста Кривого Рогу
Тернівський районний суд міста Кривого Рогу

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальністю «Право» (Правознавство), «Правоохоронна діяльність».
Досвід роботи: Без вимог до досвіду роботи
Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, готує копії відповідних судових рішень.
-Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді. Вручає особам, які беруть участь у судовому розгляді, пам’ятку про їхні права та обов’язки, передбачені КПК України (в редакції 2012 року)
-Забезпечує фіксування судового процесу (судового засідання) за допомогою технічних засобів, відповідно до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання (кримінального провадження).
-Веде журнал судового засідання та протокол судового засідання.
-Надсилає для виконання копії ухвал суду до органів внутрішніх справ про розшук; компетентним органам про накладення арешту на майно обвинуваченого та про зміну запобіжного заходу; невідкладно вручає (направляє) копії ухвал учасникам кримінального провадження про повернення прокурору обвинувального акту, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, про закриття кримінального провадження, про відмову в затвердженні угоди, а також копію вироку, яким затверджено угоду.
-Своєчасно здійснює внесення достовірної інформації про рух судових справ та кримінальних проваджень, що перебувають у провадженні відповідного судді і не розглянуті по суті, до АСДС.
- Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 4810 гривень.
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- надбавки, виплати, премії відповідно до статей 50, 52 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.

Рівень заробітної плати

4810 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
50083, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вулиця Ухтомського,23


Сердюк Анастасія Валеріївна
+38-(097)-264-3407
inbox@tr.dp.court.gov.ua

18.01.2022 10:00
Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області за адресою: 50083, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Ухтомського, 23 (кабінет 302,410) (проведення тестування за фізичної присутності кандидата); Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області за адресою: 50083, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Ухтомського, 23 (кабінет 302) (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата). (при собі необхідно мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України)
20.12.2021
16.01.2022
19.01.2022


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація