Зачекайте
ЧРДА26112021

Провідний спеціаліст відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації

Екологія та природні ресурси
Чернігівська районна державна адміністрація
відділ економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра.
Без досвіду роботи.
Вільне володіння державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови.

Посадові обов’язки

1. Надає методичну допомогу сільськогосподарським товаровиробникам з питань впровадження науково-технічних розробок, інноваційно-інвестиційної діяльності, інформатизації, врегулювання відносин власності, нарощення експортного потенціалу, створення нових та реконструкції діючих виробництв.
2.Інформує суб’єктів господарювання агропромислового комплексу стосовно застосування норм порядків використання державних коштів, спрямованих за бюджетними програмами на відповідний рік, з метою цільового та ефективного використання ними вказаних коштів.
3. Здійснює аналіз статистичних показників діяльності агропромислового комплексу району.
4. Сприяє проведенню оптимізації зонального та територіального розміщення виробництва продукції рослинництва, садівництва, виноградарства, хмелярства, насінництва, проведення єдиної технологічної політики, забезпечення дотримання науково-обгрунтованих сівозмін, охорони та підвищення родючості ґрунтів, впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій.
5. Сприяє забезпеченню цільового, ефективного використання земель сільськогосподарського призначення.
6. Розробляє проєкти розпоряджень голови районної державної адміністрації, у тому числі, з земельних питань щодо використання, відтворення та охорони земель, у визначених законом випадках – проєкти нормативно-правових актів з питань реалізації галузевих повноважень.
7. Розглядає заяви фізичних та юридичних осіб, пов’язані з земельними питаннями, готує проєкти відповідних розпоряджень, проєкти договорів оренди землі та відповідних до них угод.
8. Вносить до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування пропозиції щодо використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково до дня виходу основного працівника з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 4670 грн;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу” (за умови встановлення);
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (зі змінами)

Рівень заробітної плати

4670 - 4670 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
14027, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ, вул. Шевченка, буд. 48


Вершиніна Олена Борисівна
+38-(046)-223-2625
kadru_chrda@ukr.net

24.12.2021 10:00
м.Чернігів, вул. Шевченка, 48 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів з обов’язковим використанням засобів індивідуального захисту)
26.11.2021
23.12.2021
29.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація