Зачекайте
ЗМ_35_2021

головний державний інспектор сектору технічних засобів митного контролю

Публічне адміністрування/ Державне управління
Запорізька митниця
Запорізька митниця

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра.
Досвід роботи необов’язковий.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1) Дотримання вимог Конституції України, Митного кодексу України, Закону України «Про державну службу», інших законів України, та інших нормативно-правових актів, розпорядчих документів з питань митної справи, контроль за дотриманням яких покладено на Держмитслужбу.
2) Участь у роботі відповідних комісій та підготовка матеріалів, необхідних для підписання договорівм, робіт і послуг за бюджетні кошти, а також забезпечення супроводження таких договорів.
3) Підготовка та впровадження інструкцій, розпорядчих документів для впровадження та експлуатації технічних засобів митного контролю, надання рекомендацій з питань ефективного використання технічних засобів митного контролю.
4) Надання Держмитслужбі пропозицій та технічних специфікацій при взаємодії з донорами міжнародної технічної допомоги (далі – МТД), отримання і розподіл технічних засобів митного контролю у рамках проектів МТД.
5) Забезпечення обліку технічних засобів митного контролю, надання відповідної звітності та пропозицій щодо доцільності експлуатації (списання) технічних засобів митного контролю, участь в постійно діючій інвентаризаційній комісії митниці.
6) Забезпечення і організація проведення метрологічної атестації та повірки технічних засобів митного контролю, що знаходяться на балансі митниці.
7) Супроводження, забезпечення ефективної працездатності та контроль функціонування технічних засобів митного контролю, проведення технічних регламентів технічних засобів митного контролю. Безпосередня експлуатація, організація та контроль функціонування скануючих систем стаціонарного та мобільного типів, а також технічних засобів митного контролю, що у своєму складі містять джерела іонізуючого випромінювання.
8) Проведення митного контролю товарів та транспортних засобів за допомогою технічних засобів митного контролю спільно з інспекторським складом підрозділів митного оформлення митниці.
9) Забезпечення оформлення дозвільних документів для функціонування приладів з джерелами іонізуючого випромінювання, організація навчання персоналу категорії А.
10) Забезпечення ведення у секторі технічних засобів митного контролю діловодства та архівної справи, належного використовування автоматизованої системи електронного документообігу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

Умови оплати праці

Надбавки, премії та інші виплати відповідно до статей 50-52 Закону України від 10.12.2015 №889-VІІІ «Про державну службу»), ст. 585 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1103 «Деякі питання оплати праці посадових осіб та працівників митних органів».
Інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення.

Рівень заробітної плати

8200 - 8200 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
69041, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЗАПОРІЖЖЯ, ДНІПРОВСЬКИЙ, вул. Синенка Сергія, буд. 12


Супрун Олена Миколаївна
+38-(061)-289-0153
zp.kadr@customs.gov.ua

02.12.2021 09:00
м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 12 (за фізичної присутності кандидатів).
23.11.2021
30.11.2021
14.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація