Зачекайте
НКЦПФР167

Головний спеціаліст відділу юридичної експертизи нормативно-правових актів юридичного департаменту (на період відпустки для догляду за дитиною до досягненню нею трирічного віку основного працівника)

Право / Правознавство
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Юридичний департамент
Відділ юридичної експертизи нормативно-правових актів

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта:
вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра в галузі знань «Право» відповідної спеціальності
2. Досвід роботи:
не потребує
3. Володіння державною мовою:
вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою:
не потребує

Посадові обов’язки

Здійснення розгляду на відповідність законодавству проектів рішень НКЦПФР про схвалення нормативно-правових актів, наданих структурними підрозділами – розробниками (методологами).
Проведення юридичної експертизи проектів рішень НКЦПФР про схвалення нормативно-правових актів, надані структурними підрозділами – розробниками (методологами).
Розгляд на відповідність законодавства проектів рішень НКЦПФР про затвердження нормативно-правових актів, надані структурними підрозділами – розробниками (методологами).
Проведення юридичної експертизи проектів рішень НКЦПФР про затвердження нормативно-правових актів, наданих структурними підрозділами – розробниками (методологами).
Розгляд та аналіз на відповідність законодавства проектів наказів НКЦПФР.
Розгляд та аналіз на відповідність законодавства проектів розпоряджень НКЦПФР.
Надання правової допомоги структурним підрозділам Комісії при розробці проектів нормативно-правових актів структурним підрозділам – розробникам з питань нормотворчої техніки та відповідності законодавству.
Надання на постійній основі правової допомоги з питань погодження проектів нормативно-правових актів із зацікавленими державними органами.
Надання на постійній основі правової допомоги з питань дотримання структурними підрозділами – розробниками законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.
Розгляд та аналіз на відповідність чинному законодавству проектів Меморандумів про співпрацю між НКЦПФР і державними органами іноземних держав.
Розгляд та аналіз проектів нормативно-правових актів та інших документів, які надійшли для погодження до НКЦПФР від інших державних органів.
Проведення гендерно-правової експертизи проектів нормативно-правових актів, підготовлених структурними підрозділами органу виконавчої влади, за результатами якої готує висновки.
Надання в межах компетенції відділу проектів відповідей на звернення органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, в тому числі запитів про надання публічної інформації.
Надання у межах компетенції пропозицій стосовно здійснення заходів щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.
Виконання інших доручень заступника директора департаменту - начальника відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період відпустки для догляду за дитиною до досягненню нею трирічного віку основного працівника строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 8 500 грн.;
- надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

8500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01010, М.КИЇВ, вул. Московська, 8, корпус 30


Стеценко Інна Вікторівна
+38-(044)-254-2433
inna.stetsenko@nssmc.gov.ua

06.12.2021 10:00
Тестування проводиться дистанційно шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби. Співбесіда з конкурсною комісією проводиться дистанційно з використанням електронної платформи ZOOM. Співбесіда з керівником державної служби (уповноваженою особою) з метою визначення переможця конкурсу проводиться дистанційно з використанням електронної платформи ZOOM.
23.11.2021
30.11.2021
15.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація