Зачекайте
ДАЛРУ839

заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Екологія та природні ресурси
Державне агентство лісових ресурсів України
Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра, спеціальність «Лісове господарство»;
досвід роботи на посадах державної служби категорії ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій лісової галузі не менше двох років;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Організовує виконання покладених на Управління завдань з питань використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці і планово-фінансової роботи, здійснює контроль за використанням фінансових і матеріальних ресурсів, забезпечує організацію та вдосконалення бухгалтерського обліку в установленому законодавством порядку.
2. Організовує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо раціонального використання лісів, організації участі Управління та державних лісогосподарських підприємств області у виставкових заходах, формування і реалізації інвестиційної політики.
3. Організовує видачу в установленому порядку спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів (в межах компетенції).
4. Розглядає в установленому порядку звернення з питань використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці.
5.Вносить начальнику управління пропозиції щодо загальнодержавних і регіональних (місцевих) програм з використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці.
6. Забезпечує виконання завдань щодо організації господарсько-фінансової діяльності управління та підпорядкованих підприємств, контролює дотримання правил його ведення.
7. Організовує виконання покладених на Управління завдань з питань планування і аналізу фінансово-господарської та виробничої діяльності.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 9250 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 р. № 16).

Рівень заробітної плати

9250 - 9250 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
18009, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ, м. Черкаси, пров. Медичний, 4


Токова Ірина Миколаївна
+38-(044)-235-8043
i.tokova@forest.gov.ua

02.12.2021 13:00
Місце проведення тестування - м. Київ, вул. Прорізна, 15 (за фізичної присутності кандидатів) Місце проведення співбесіди - м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9а (за фізичної присутності кандидатів) Місце проведення співбесіди з керівником державної служби - м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9а (за фізичної присутності кандидатів)
23.11.2021
30.11.2021
13.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація