Зачекайте
ДАЛРУ838

начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства

Екологія та природні ресурси
Державне агентство лісових ресурсів України
Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра, спеціальність «Лісове господарство»;
досвід роботи на посадах державної служби категорії ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій лісової галузі не менше двох років;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю Управління, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності;
2. Організовує та забезпечує виконання Управлінням Конституції та законів України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, наказів Міндовкілля, доручень Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, наказів Держлісагентства та доручень Голови Держлісагентства, розпоряджень голови місцевої держадміністрації.
3. Вносить Голові Держлісагентства пропозиції щодо визначення пріоритетів роботи Управління і шляхів виконання покладених на нього завдань та подає на затвердження плани роботи Управління (річні, піврічні), погоджені з головою місцевої держадміністрації.
4. Попередньо письмово погоджує рішення про визначення пріоритетів та плани роботи Управління з головою місцевої держадміністрації, вживає вичерпних заходів для врегулювання розбіжностей.
5. Звітує перед Головою Держлісагентства, головою місцевої держадміністрації про виконання покладених на Управління завдань та планів роботи.
6. Забезпечує в установленому порядку дієву взаємодію з місцевою держадміністрацією.
7. Забезпечує надання місцевій держадміністрації інформації, необхідної для здійснення нею державного контролю.
8. Здійснює добір кадрів в Управління.
9. Організовує роботу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників.
10. Призначає на посади та звільняє з посад в порядку, передбаченому законодавством про державну службу, державних службовців Управління, присвоює їм ранги державних службовців, приймає рішення про їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім своїх першого заступника та заступників).
11. Приймає на роботу і звільняє з роботи в порядку, передбаченому законодавством про працю, працівників Управління, приймає рішення щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.
12. Порушує перед Головою Держлісагентства питання щодо заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності свого першого заступника та заступників;
підписує накази Управління.
13.Розподіляє обов’язки між першим заступником та заступниками начальника Управління.
14.Затверджує положення про структурні підрозділи, посадові інструкції державних службовців та працівників Управління.
15. Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 10550 грн., надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 р. № 16).

Рівень заробітної плати

10550 - 10550 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
54029, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., МИКОЛАЇВ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9-А


Токова Ірина Миколаївна
+38-(044)-235-8043
i.tokova@forest.gov.ua

02.12.2021 13:00
Місце проведення тестування - м. Київ, вул. Прорізна, 15 (за фізичної присутності кандидатів) Місце проведення співбесіди - м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9а (за фізичної присутності кандидатів) Місце проведення співбесіди з керівником державної служби - м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9а (за фізичної присутності кандидатів)
23.11.2021
30.11.2021
13.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація