Зачекайте
ДЕІ 03-1

Головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Донецької області

Екологія та природні ресурси
Державна екологічна інспекція у Донецькій області
Відділ державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра. Без вимог до досвіду роботи. Вільне володіння державною мовою на рівні вільного володіння першого ступеня (C1) або на рівні вільного володіння другого ступеня (C2).

Посадові обов’язки

1. Здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і господарювання, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними особами - нерезидентами вимог законодавства про охорону атмосферного повітря.
2. Проводить перевірки (у тому числі документальні) із застосуванням інструментально-лабораторного контролю, складає відповідно до законодавства акти за результатами здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства з питань, що належать до його компетенції, надає обов’язкові до виконання приписи щодо усунення виявлених порушень вимог законодавства та здійснює контроль за їх виконанням, здійснює лабораторні вимірювання (випробування).
3. Надає територіальним органам центральних органів виконавчої влади, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування приписи щодо зупинення дії чи анулювання в установленому законодавством порядку дозволів, висновків, рішень, а також щодо встановлення нормативів допустимих рівнів шкідливого впливу на стан навколишнього природного середовища;
4. Звертається до суду із позовом щодо обмеження чи зупинення діяльності підприємств і об’єктів незалежно від їх підпорядкування та форми власності, якщо їх експлуатація здійснюється з порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища.
5. Розраховує розмір шкоди, збитків і втрат, заподіяних внаслідок порушення законодавства з питань, що належать до його компетенції.
6. Складає протоколи про адміністративні правопорушення та розглядає справи про адміністративні правопорушення, накладає адміністративні стягнення у випадках, передбачених законом.
7. Вносить у встановленому порядку територіальним органам центральних органів виконавчої влади, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування вимоги щодо приведення у відповідність із законодавством прийнятих ними рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища, використання, відтворення та охорони природних ресурсів.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

- надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
84313, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, пр-т. Миру, 8, м. Краматорськ


Ткаченко Олена Сергіївна
+38-(050)-559-3143
ecokadrydon@ukr.net

02.12.2021 10:00
пр-т. Миру, 8 (4 поверх) м. Краматорськ, Донецька область, (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Про дату і час проведення наступних етапів конкурсу учасники конкурсу будуть повідомлені додатково.
18.11.2021
26.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація