Зачекайте
ХА2021К00209

Начальник відділу банкрутства Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

Право / Правознавство
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
Відділ банкрутства

Кваліфікаційні вимоги

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища, не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Право», «Міжнародне право»
2. Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою (відповідно до Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витягу з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови)
4. Володіння іноземною мовою не потребує

Посадові обов’язки

Забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства.
Здійснення заходів контролю за діяльністю арбітражних керуючих (планові/позапланові перевірки).
Здійснення контролю за дотриманням вимог щодо ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство:
- формування Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство , та контроль за його наповненням наповненням арбітражними керуючими;
- здійснення виправлення/доповнення відомостей, які підлягають внесенню арбітражними керуючими до Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Участь у справах про банкрутство державних підприємств та підприємств, у статутному фонді яких частка державної власності перевищує 50%;
Забезпечення самопредставництва Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) у господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції.
Забезпечення представництва інтересів Міністерства юстиції України, міжрегіонального управління та їх посадових осіб у випадках, передбачених законом, інших осіб, правове забезпечення яких відноситься до компетенції відділу, в судах України.
Організація роботи зі зверненнями з питань, що належать до компетенції відділу банкрутства Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).
Розгляд звернень громадян, підприємств, установ і організацій, арбітражних керуючих з питань діяльності і організації роботи відділу, прийняття участі в прийомі громадян з цих питань.
Підготовка на запит суду або іншого уповноваженого органу висновків про наявність ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.
Підготовка проєктів відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що стосуються компетенції відділу.
Участь у розробці методичних матеріалів, в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій з питань банкрутства.
Участь в організації підготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого.
Участь у підвищенні кваліфікації арбітражних керуючих.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 7050 грн
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

7050 - 7050 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
61002, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Ярослава Мудрого, 16


Поцхверашвілі Маріам Ємзаріівна
+38-(057)-700-3532
pds@kh.minjust.gov.ua

02.12.2021 09:00
Дата і час початку проведення тестування кандидатів. Місце або спосіб проведення тестування та співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно): «02» грудня 2021 року початок о 09 год. 00 хв. 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно): Проведення співбесіди суб’єктом призначення буде здійснено дистанційно шляхом застосування програмного забезпечення «Zoom».
18.11.2021
26.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація