Зачекайте
В0027

головний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області
Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта (не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра)
Не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснює заходи щодо організації запобігання нелегальній (незаконній) міграції, реадмісії та видворення. Вносить пропозиції начальнику відділу щодо формування державної політики у сфері міграції, у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції.
2.Здійснює заходи пов’язані з видворенням іноземців та осіб без громадянства з України.
3. Здійснює свої повноваження на території Вінницької області безпосередньо та через відділи (сектори) міграційної служби в районах Вінницької області, відділи у місті Вінниці, а також шляхом взаємодії з пунктами тимчасового розміщення біженців та пунктами тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.
4. Бере участь (в разі необхідності) у підготовці та поданні на адресу ДМС України пропозицій, необхідних для внесення їх до проектів законів і постанов Верховної Ради України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативно - правових актів з питань діяльності Державної міграційної служби України у сфері запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення.
Забезпечує інформаційно - аналітичну роботу з усіх питань діяльності служби по напрямку нелегальної міграції, реадмісії та видворення.
Готує проекти відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, організацій, установ та громадян в межах своїх повноважень.
5. Підтримує контакти з деканатами учбових закладів, в яких навчаються іноземні студенти. Здійснює взаємодію з відповідними службами і відомствами щодо вжиття заходів з контролю за перебуванням і пересуванням іноземців та ОБГ на території Вінницької області, надає необхідну практичну та методичну допомогу з цих питань структурним підрозділам УДМС України у Вінницькій області.
6. Бере участь у підготовці інструкцій, методичних вказівок та інших нормативних документів про порядок застосування законодавчих актів, які стосуються діяльності державної міграційної служби в Україні, здійснює заходи про роз’яснення працівникам органів державної міграційної служби суті їх положень
Готує у визначені терміни статистичні звіти з питань нелегальної міграції, реадмісії та видворення.
7. Забезпечує чітке виконання підрозділами УДМС області Законів України ’Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства’, ’Про імміграцію’ та інших нормативних актів Верховної Ради, Кабінету Міністрів і МВС України з питань реєстраційної і міграційної роботи.
8. Для своєчасної координації, взаємодії та сприянні у виконанні службових завдань відповідно до посадової інструкції, на підставі та у межах наданих повноважень, надає необхідну практичну та методичну допомогу структурним підрозділам УДМС України у Вінницькій області, в тому числі безпосередньо закріпленими за ним структурними підрозділами: УДМС у Вінницькій області щодо прийняття заходів по контролю за перебуванням і пересуванням іноземців та осіб без громадянства.
9. Здійснює моніторинг виконання доручень відділу структурними підрозділами Управління. Бере участь в здійсненні роботи щодо координації діяльності з правоохоронними органами.
Для виконання службових завдань використовує підсистему ЄІАС УМП «Адміністративні правопорушення» з метою оформлення протоколів про адміністративне правопорушення, протоколів про адміністративне затримання, оформлення довідок про особу, зняття біометричних даних правопорушників, підготовку проєктів постанов про накладення адміністративного стягнення, їх направлення на розгляд та затвердження, перегляду оформлених адміністративних матеріалів, внесення до матеріалів адміністративних справ відомостей, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення.
10. При виконанні посадових обов’язків дотримується вимог стандартних операційних процедур діяльності територіальних органів та територіальних підрозділів Державної міграційної служби України (СОП).
Несе персональну відповідальність за заподіяну матеріальну шкоду установі у межах, визначених діючим трудовим, кримінальним, цивільним законодавством України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, інші доплати та премії відповідно до статей 50,52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
21050, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Вінниця, вул. Театральна, 10


Жирома Наталя Геннадіївна
+38-(043)-267-1318
vn_kadr@dmsu.gov.ua

02.12.2021 10:00
місто Вінниця, вулиця Театральна, 14, каб. 424 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) місто Вінниця, вулиця Театральна, 14, каб. 424 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
17.11.2021
26.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація