Зачекайте
СЗ 11112021-027

начальник відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

Кваліфікаційні вимоги

присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року;
вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи відділу:
- забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на відділ;
- забезпечення виконання плану роботи відділу та плану роботи управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосуються роботи відділу;
-здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку;
- визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності працівників відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей, моніторинг їх виконання та проведення оцінювання результатів службової діяльності підпорядкованих працівників;
- погодження індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності працівників відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей, здійснення моніторингу за їх виконанням.
2. Координація роботи щодо видачі путівок та направлень на санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, праці, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів їх родин, направлень на психологічну реабілітацію учасників АТО/ООС та організація відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МДЦ «Артек» і ДП «УДЦ «Молода гвардія» відповідно вимог чинного законодавства.
3. Координація роботи стосовно формування справ для здійснення компенсаційних виплат за невикористану санаторно-курортну путівку:
- особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства;
- особам з інвалідністю внаслідок війни;
- постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.
4. Контроль за роботою формування справ для здійснення компенсаційних виплат за проїзд до оздоровчих закладів:
-проїзд особам, які супроводжують осіб з інвалідністю із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку);
-проїзд до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації і назад учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, постраждалим учасникам Революції Гідності.
5. Підготовка запитів у встановленому порядку до структурних підрозділів Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, інших підрозділів управлінь соціального захисту населення, підприємств, установ та організацій та одержання необхідної інформації для виконання покладених на відділ завдань.
6. Підготовка та своєчасне надання інформації та звітності, щодо обліку та видачі санаторно-курортних путівок особам пільгових категорій до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
7. Надання методичної та практичної допомоги спеціалістам відділу у підготовці справ щодо видачі санаторно-курортних путівок, укладання тристоронніх угод для направлення громадян на санаторно-курортне лікування та організації відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МДЦ «Артек» і ДП «УДЦ «Молода гвардія».
8. Здійснення контролю щодо ведення обліку та реєстрації заяв стосовно одержання санаторно-курортних путівок та путівок на відпочинок, проведення роз’яснювальної роботи із зверненнями громадян стосовно санаторно-курортного лікування.
9. Забезпечення інформування осіб пільгових категорій, які перебувають в управлінні на санаторно-курортному обліку з питань санаторно-курортного оздоровлення.
10. Виконує інші завдання та доручення керівництва управління з питань, які входять до компетенції відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково ; строк призначення особи, яка досягла 65 - річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6100 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

6100 - 6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

23.11.2021 10:00
23 листопада 2021 року о 10 год. 00 хв. м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). У разі зміни дати та часу проведення тестування, проведення співбесіди, учасників конкурсу буде повідомлено додатково.
11.11.2021
18.11.2021
30.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація