Зачекайте
000077

керівник експертної групи взаємодії з інституціями Ради Європи та з питань міжнародної технічної допомоги Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою

Регіональний та міський розвиток
Міністерство розвитку громад та територій України
Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою
експертна група взаємодії з інституціями Ради Європи

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: не нижче магістра

Досвід роботи: досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років у сфері регіонального та місцевого розвитку

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1) здійснює оперативне керівництво та координацію роботи експертної групи, розподіл обов’язків між працівниками, контроль виконання ними своїх завдань.
2) забезпечує:
- формування та реалізацію державної політики в напрямку взаємодії з інституціями Ради Європи та з міжнародної технічної допомоги.
- розробку, апробацію та координацію застосування нових механізмів та форм співробітництва з інституціями Ради Європи, направлених на підтримку місцевого самоврядування в Україні.
- підготовку пропозицій щодо реалізації міжнародних програм з питань підтримки, інституційного забезпечення у сфері місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою.
- участь у процесі стратегічного планування.
- підготовку пропозицій до планів пріоритетних дій Уряду та планів діяльності міністерства з питань взаємодії з інституціями Ради Європи та з міжнародної технічної допомоги.
- здійснення фахових комунікацій та консультацій із заінтересованими сторонами, діалогу на галузевому рівні для вироблення пропозицій з удосконалення взаємодії з інституціями Ради Європи та з питань міжнародної технічної допомоги.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

наказ 302 16 Doc

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6900 грн.,
надбавка за виконання особливо важливої роботи –
35 000 – 45 000 грн.,
надбавка за ранг державного службовця – 500 – 800 грн.,
надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу,
інші виплати, премії – у разі встановлення.

Рівень заробітної плати

42400 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01601, м.Київ, М.КИЇВ, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 9


Балабанюк Анна Владиславівна
+38-(044)-284-0632
Directorat@minregion.gov.ua

13.10.2017 10:00
м. Київ, просп.Перемоги, 50
06.10.2017

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація