Зачекайте
Львів 1.10.

Провідний спеціаліст сектору аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області (строково)

Право / Правознавство
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області
Сектор аналітики та статистики

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища освіта за освітнім ступенем «молодший бакалавр», «бакалавр». Спеціальність: «Правознавство», «Міжнародне право»
Досвід роботи не потребує
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- Здійснювати розгляд і аналіз скарг та заяв, що стосуються примусового виконання виконавчих документів, контролювати їх своєчасний, повний і правильний розгляд, перевірку матеріалів виконавчого провадження, здійснювати узагальнення та аналіз періодичних чи одноразових інформацій з питань діяльності органів ДВС.
- Своєчасно і якісно виконувати планові завдання, доручення вищестоящих органів, вказівки заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та його заступника - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень.
- Здійснювати дієвий контроль з питань, що належать до компетенції Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), доручень Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та вищестоящих органів.
- Приймати участь у проведенні комплексних, контрольних та цільових перевірок відділів державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів). Під час проведення перевірки користуватися планом перевірки, статистичними даними та іншими документами, які допомагають об’єктивно її проводити. Якісно, повно та у встановлені строки вивчити стан роботи відповідного відділу, виявити недоліки, вивчити їх, надати відділу ДВС практичну та консультативну допомогу по усуненню виявлених недоліків, рекомендації по вдосконаленню форм і методів організації роботи.
- Організовувати роботу по веденню діловодства, забезпечувати дотримання працівниками Відділу встановленого порядку роботи зі службовими документами та їх зберігання.
- Проводити якісний аналіз діяльності відділів державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
- Приймати участь у проведенні семінарських, виїзних та кущових занять (нарад), здійснювати методично-роз’яснювальну роботу по застосуванню державними виконавцями норм чинного законодавства.
- Приймати участь в розробці службових документів та рекомендацій з питань організації примусового виконання рішень. При підготовці документів забезпечувати їх належну якість відповідно до вимог Закону та інших нормативних актів.
- За дорученням Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) представляти інтереси Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) з питань діяльності органів державної виконавчої служби під час розгляду справ у судах, готувати матеріали до розгляду цих справ, забезпечувати апеляційне та касаційне оскарження. За дорученням Міністерства юстиції України представляє інтереси Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України під час розгляду справ у судах, готувати матеріали до розгляду цих справ, забезпечувати апеляційне та касаційне оскарження.
- Виконувати інші завдання та розпорядження заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та його заступника - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень, доручення Департаменту державної виконавчої служби та Міністерства юстиції України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, до фактичного виходу основного працівника, до 01.02.2022 р. - Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 100,00 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

5100 - 5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
79000, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛЬВІВ, ГАЛИЦЬКИЙ, пл. Шашкевича, 1


Горак Зеновія Ярославівна
+38-(032)-235-0290
lvivkadru@gmail.com

22.11.2021 09:00
22 листопада 2021 року о 09 год. 00 хв. м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
03.11.2021
19.11.2021
09.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація