Зачекайте
Львів 1.3.

Головний спеціаліст Центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації

Право / Правознавство
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Управління державної реєстрації
Центральний відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища освіта за освітнім ступенем «молодший бакалавр», «бакалавр». Спеціальність: «Правознавство», «Міжнародне право»
Досвід роботи не потребує
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- Відповідає за надання правової допомоги відділами державної реєстрації актів цивільного стану та надсилає до компетентних органів іноземних держав прохання та анкети складені відділами державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах підписаної країнами СНД 22.01.1993 р. та Міжнародних Договорів.
- Опрацьовує і надсилає інформацію та паспорти померлих в Україні громадян іноземних держав до Міністерства закордонних справ України.
- Надсилає відповідні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану громадян іноземних держав відповідно ст. 16 Договорів між України та Республікою Польща, Республікою Молдова та Латвійською Республікою про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах.
- Видає на підставі других примірників книг державної реєстрації актів цивільного стану, складених на території Львівської області, повторні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
- Розглядає заяви, скарги, пропозиції від громадян, органів влади, підприємств, установ та організацій, запити державних органів з питань, що належать до компетенції відділів державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до резолюції начальника.
- Повідомляє відділи державної реєстрації актів цивільного стану для виконання, застосування та врахування в подальшій роботі нормативно-правові акти, роз’яснення, доручення та вказівки Департаменту державної реєстрації та нотаріату, Міністерства юстиції України, а також контролює виконання доручень і вказівок Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
- Надає методичну та практичну допомогу відділам державної реєстрації актів цивільного стану в роботі із застосування чинного законодавства при державній реєстрації актів цивільного стану.
- Надає в установленому порядку інформацію за запитами на публічну інформацію фізичних та юридичних осіб, а також за запитами адвокатів, оформленими відповідно до законодавства, з питань, що належать до його компетенції відповідно до резолюції начальника.
- Подає через Електронний реєстр апостилю офіційні документи, що видаються органами юстиції та судами, а також документи, що оформляються нотаріусами України для проставлення апостиля.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстороково - Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 500,00 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
79000, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛЬВІВ, ГАЛИЦЬКИЙ, м. Львів, вул. П.Дорошенка, 23


Горак Зеновія Ярославівна
+38-(032)-235-0290
lvivkadru@gmail.com

22.11.2021 09:00
22 листопада 2021 року о 09 год. 00 хв. м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
03.11.2021
19.11.2021
28.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація