Зачекайте
12 Волинь

Головний спеціаліст сектору документування у Волинській області Відділ організації роботи, документування та контролю

Право / Правознавство
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Сектор документування у Волинській області Відділу організації роботу, документування та контролю

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальністю «Право», «Міжнародне право»
Досвіду роботи не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- Організовує роботу із зверненнями громадян, зверненнями і запитами народних депутатів України, запитами на отримання публічної інформації, які надійшли у Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів) за територіальною юрисдикцією Волинської області, проводить їх електронну реєстрацію, а також моніторинг та контроль за своєчасним наданням відповідей. Перевіряє вміст скриньки «Для звернень громадян».
- Забезпечує взаємодію з Державною установою «Урядовий контактний центр» щодо розгляду звернень, які надійшли на Урядову «гарячу лінію».
- Забезпечує організацію особистого прийому громадян заступником начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Волинській області.
- Забезпечує систематичне оновлення інформації на інформаційних стендах та Системі обліку публічної інформації з питань віднесених до компетенції cектору документування у Волинській області (далі – Сектор документування).
- Готує аналізи, узагальнення, інформації, доповідні записки та звіти з питань розгляду звернень громадян, звернень і запитів народних депутатів України та запитів на отримання публічної інформації, які надійшли у Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів) за територіальною юрисдикцією Волинської області.
- Здійснює нагляд щодо дотримання порядку роботи із зверненнями громадян, передбаченого національним законодавством, відповідними Інструкціями з діловодства та державними стандартами, перевіряє належне оформлення відповідей на звернення громадян, звернення та запити народних депутатів України.
- Здійснює підготовку проєктів документів в межах повноважень та за дорученням завідувача cектору документування у Волинській області.
- Надає методичну допомогу державним службовцям системи органів юстиції Волинської області з питань організації розгляду звернень громадян, організовує та бере участь у проведенні навчань та семінарів з питань роботи зі зверненнями громадян та реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації».
- Здійснює формування справ розглянутих звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України, забезпечує їх схоронність у Секторі документування.
- Надає пропозиції щодо підготовки номенклатури справ, плану роботи Сектору документування в частині організації розгляду звернень громадян, звернень і запитів народних депутатів України та реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» та звіту про його виконання.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово до виходу основного працівника - відпустка для догляду за дитиною до 19.04.2021 р. строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 грн;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
43001, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛУЦЬК, вул. Володимирська, 1


Горак Зеновія Ярославівна
+38-(032)-235-0290
lvivkadru@gmail.com

25.11.2021 09:00
м. Луцьк, вул. Володимирська, 1 (І поверх) конференц-зал (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
03.11.2021
19.11.2021
09.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація