Зачекайте
115РівнеДВС

Головний спеціаліст Відділу державної виконавчої служби у місті Рівному

Право / Правознавство
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Відділ державної виконавчої служби у місті Рівному

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища юридична або економічна освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи не потребує
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Ведення обліку депозитних сум:
1) здійснення обліку стягнутих з боржника коштів, що надходять на відповідний рахунок відділу в органах Державної казначейської служби України для обліку депозитних сум, у тому числі в іноземній валюті;
2) перерахування зазначених коштів стягувачам;
3) здійснення контролю за своєчасним відшкодуванням витрат виконавчого провадження;
4) ведення звітності за депозитними сумами та сумами авансових внесків стягувачів.
- Ведення книг обліку депозитних сум та авансових внесків в автоматизованій системі виконавчого провадження;
- Забезпечення невідкладного ознайомлення під підпис начальника та державних виконавців відділу з виписками про надходження та перерахування депозитних сум, сум авансових внесків стягувачів.
- Перерахування відповідно до розпоряджень державних виконавців коштів з рахунків органів державної виконавчої служби. Здійснення перерахування коштів на підставі платіжних доручень.
- Щомісячне розшифровування суми, що залишилися на перше число місяця на спеціальному реєстраційному рахунку з обліку депозитних сум та на окремому не бюджетному рахунку (рахунку для авансових внесків); щомісяця після виведення підсумку за залишками на кінець кожного звітного місяця надання на перевірку та підпис начальнику Відділу книги обліку депозитних сум та авансових внесків.
- Здійснення обліку, систематизації та зберігання документів з питань бухгалтерського обліку та звітності. Ведення обліку матеріальних цінностей. Ведення табеля обліку робочого часу.
- Здійснення інших повноважень відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», Інструкції з організації примусового виконання рішень, Положення про Вараський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), наказів Міністерства юстиції України, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), інших чинних нормативно-правових актів.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 300,00 грн;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

Рівень заробітної плати

5300 - 5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
33000, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., РІВНЕ, вул. Замкова, 22-А


Горак Зеновія Ярославівна
+38-(032)-235-0290
lvivkadru@gmail.com

24.11.2021 09:00
Дата і час початку проведення тестування кандидатів. Місце або спосіб проведення тестування. Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) Місце та спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) м. Рівне, вул. Замкова, 29, 4 поверх, актова зала об 09-00 годині 24 листопада 2021 року м. Рівне, вул. Замкова, 29, 4 поверх, актова зала (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Рівне, вул. Замкова, 29, 4 поверх, актова зала (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) м. Рівне, вул. Замкова, 29, 4 поверх, актова зала (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
03.11.2021
19.11.2021
09.12.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація