Зачекайте
219/25.10.2021-с/з2

секретар судового засідання

Право / Правознавство
Артемівський міськрайонний суд
Артемівський міськрайонний суд

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю ’Правознавство’, ’Правоохоронна діяльність’ або відповідного професійного спрямування
Досвід роботи Без вимог
Володіння державною мовою вільне володіння
Володіння іноземною мовою Не потребує

Посадові обов’язки

Вносить достовірні відомості до Автоматизованої системи документообігу суду, відповідно до наданих йому прав та функціональних обов’язків, про розгляд справ та матеріалів, які знаходяться у провадженні судді. Оформлює та розміщує списки справ, призначених до розгляду
Виконує вимоги Інструкції з діловодства та є відповідальним за збереження процесуальних та інших документів, а також за нерозголошення інформації з обмеженим доступом, що міститься в них.
За розпорядженням головуючого судді повідомляє про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії шляхом надсилання судових викликів, повідомлень та повісток.
Перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді, зазначає на повістках час перебування особи суді.
Здійснює своєчасне направлення учасникам судового процесу (кримінального провадження) документів в електронному вигляді та текстів судових повісток за допомогою sms-повідомлень з використанням автоматизованої системи документообігу суду.
Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами та проведення судового засідання в режимі відеоконференції, ведення журналу та протоколу судового засідання, поточний контроль якості звуку і відео та контроль працездатності технічних засобів відеозапису шляхом спостереження за їх роботою під час відеоконференції. Надає довідки про участь присяжних у справі із зазначенням кількості часу участі у розгляді справи.
Долучає до справи в хронологічному порядку документи, отримані в ході судового розгляду (у порядку їх надходження), журнал судового засідання, вирок, рішення, постанову, ухвалу суду; продовжує нумерацію аркушів справи та опис документів, що містяться у справі.
Виготовляє виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.
Здійснює оформлення судових справ (кримінальних проваджень) відповідно до вимог Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, передачу цих справ до канцелярії суду після розгляду справи суддею, передачу архівних копій фонограм до архіву суду у встановлені чинним законодавством строки.
Сканує матеріали судових справ (кримінальних проваджень) та приєднує їх до обліково-статистичної картки відповідної судової справи (кримінального провадження) в Автоматизованій системі документообігу суду в період перебування справи (кримінального провадження) в провадженні судді. Вносить до ОСК АСДС необхідну інформацію, що стосується розгляду судової справи під час перебування справи у провадженні відповідного судді (призначення до підготовчого судового засідання, судового засідання, перенесення, відкладення, зупинення провадження, відновлення провадження тощо).

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

1) посадовий оклад 4810 грн;
2) надбавка за вислугу років, премія (у разі встановлення), інші надбавки та доплати відповідно до статей 52 Закону України «Про державну службу»;
3) надбавка за ранг державного службовця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’.

Рівень заробітної плати

4810 - 4810 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84500, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., БАХМУТСЬКИЙ РАЙОН, БАХМУТСЬКЕ, вул.Миру, 5 м.Бахмут


Гончарова Олена Олександрівна
+38-(062)-744-1774
inbox@arm.dn.court.gov.ua

16.11.2021 10:00
Донецька область, м.Бахмут вул.Миру, 5 за фізичної присутності кандидатів
25.10.2021
11.11.2021
15.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація