Зачекайте
219/25.10.2021-к

консультант суду

Право / Правознавство
Артемівський міськрайонний суд
Артемівський міськрайонний суд

Кваліфікаційні вимоги

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта не нижче ступеня спеціаліста або магістра за спеціальністю ’Правознавство’, ’Правоохоронна діяльність’ або відповідного професійного спрямування
2. Досвід роботи Без вимог
3. Володіння державною мовою вільне володіння
4. Володіння іноземною мовою Не потребує

Посадові обов’язки

Здійснює систематизацію законодавства та судової практики, облік та зберігання актів законодавства та судової практики. Здійснює ведення контрольних кодексів.
Інформує суддів та працівників суду про зміни в чинному законодавстві України та судовій практиці судових органів вищого рівня, проводить навчання з апаратом суду.
Проводить узагальнення роботи суду з розгляду цивільних, адміністративних справ, кримінальних та справ про адміністративні правопорушення (узагальнення судової практики), узагальнень суду про кількість та стан розгляду справ.
Готує списки справ всіх категорій, які перебувають в провадженні понад 3, 6 місяців та 1 рік; аналізи про причини та підстави скасування та змін судових рішень по справам всіх категорій апеляційною та касаційною інстанціями.
Проводить роботу з підготовки списку присяжних; оформлення документів з виплати винагороди та відшкодування витрат, виплати добових присяжному за виконання ним обов’язків судді; складання табелів обліку робочого часу, статистичних звітів щодо розгляду справ за участю присяжних.
Складає та надає статистичні дані інформаційного характеру.
Здійснює облік звернень громадян та юридичних осіб, запитів на отримання публічної інформації, проводить аналіз роботи суду за цими напрямками.
За дорученням голови суду чи керівника апарату суду розглядає звернення, запити та готує проекти відповідей на них.
Здійснює оформлення проектів доручень суду про виконання судами інших держав окремих процесуальних дій, про вручення судових документів з цивільних, кримінальних справ, про екстрадицію правопорушників на територію України, оформлює клопотання про визнання та виконання рішень суду на території інших держав, забезпечує оформлення та виконання доручень судів іноземних держав відповідно до Конвенції про правову допомогу та правові відносини з цивільних, сімейних і кримінальних справ та інших міжнародно-правових договорів України про правову допомогу, ратифікованих Верховною Радою України.
Виконання інших обов’язків, які не перелічені в інструкції, але витікають зі змісту нормативних актів, наказів та вказівок, які входять до компетенції консультанта суду.
Виконує інші доручення голови суду та керівника апарату суду.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

1) посадовий оклад 4810 грн;
2) надбавка за вислугу років, премія (у разі встановлення), інші надбавки та доплати відповідно до статей 52 Закону України «Про державну службу»;
3) надбавка за ранг державного службовця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’.

Рівень заробітної плати

4810 - 4810 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84500, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., БАХМУТСЬКИЙ РАЙОН, БАХМУТСЬКЕ, вул.Миру, 5 м.Бахмут


Гончарова Олена Олександрівна
+38-(062)-744-1774
inbox@arm.dn.court.gov.ua

16.11.2021 10:00
Донецька область, м.Бахмут вул.Миру, 5 за фізичної присутності кандидатів
25.10.2021
11.11.2021
15.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація