Зачекайте
МІНВЕТ134

головний спеціаліст Відділу у Черкаській області (перша посада)

Соціальна сфера
Міністерство у справах ветеранів України
Відділ у Черкаській області

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Не потребує досвіду роботи.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Відділу, розробляє пропозиції щодо вдосконалення законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та вносить їх на розгляд начальнику Відділу.
2. Створення та підготовка внутрішніх документів Відділу.
3. Бере участь у проведенні аналізу реалізації державних цільових програм на території області та у підготовці узагальненого висновку про результати їх виконання.
4. Готує проекти відповідей на виконання доручень Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, листи народних депутатів України, державних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій.
5. Готує, в межах повноважень, висновки, зауваження і пропозиції на виконання доручень керівництва Мінветеранів.
6. Готує проекти відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відносяться до компетенції Відділу.
7. Бере участь у підготовці та проведенні організаційних заходів, які проводяться Мінветеранів на території області та відносяться до компетенції Відділу.
8. Співпрацює з громадськими об’єднаннями, які знаходяться на території області, щодо визначення та реалізації пріоритетних напрямків державної політики з питань, що належать до компетенції головного спеціаліста Відділу.
9. Здійснює розгляд звернень громадян, інформує та надає роз’яснення на території області щодо реалізації державної політики з питань, що належать до компетенції Відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 грн;
надбавки, доплати та премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01001, М.КИЇВ, провулок Музейний, 12


Бражевська Оксана Леонідівна
+38-(063)-227-1055
career@mva.gov.ua

29.10.2021 10:00
з 10:00 години 29 жовтня 2021 року (тестування на знання законодавства – дистанційно) Проведення співбесіди дистанційно. Платформа ZOOM
19.10.2021
26.10.2021
23.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація