Зачекайте
CЗ 18102021-025

заступник начальника відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра;
Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.


Посадові обов’язки

1. Здійснює організацію відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МДЦ «Артек» і ДП «УДЦ «Молода гвардія», забезпечує путівками на відпочинок дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого,
2. Здійснює реєстрацію та веде облік заяв дітей, які потребують особливої уваги та підтримки та реєстрацію заяв дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого з метою забезпечення їх путівками. Своєчасно вносить дані про період оздоровлення дітей до Єдиного електронного реєстру оздоровлення та відпочинку дітей.
3. Готує інформацію та здійснює висвітлення на Web - сторінці та сторінці соціальних мереж Telegram Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації питань, що стосуються роботи відділу.
4. Складає звітну інформацію та формує потребу-заявку щодо забезпечення дітей які потребують особливої уваги та підтримки та дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого,
5. Готує інформацію стосовно звернень громадян та надає роз’яснення щодо питань організації відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МДЦ «Артек» і ДП «УДЦ «Молода гвардія» та забезпечення путівками на відпочинок дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого згідно вимог чинного законодавства.
6. Забезпечує своєчасне подання інформації, запитів, необхідних матеріалів за вимогою структурних підрозділів та органів місцевого самоврядування.
7. Здійснює моніторинг стосовно внесення змін до законів України «Про державну службу», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», до Кодексу законів про працю України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови міської та районної державних адміністрацій, наказів директора Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інших Законів України.
8. Проводить інвентаризацію справ дітей, які потребують особливої уваги та підтримки та справ дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого відповідно до вимог чинного законодавства.
9. Виконує інші завдання та доручення начальника відділу з питань, які входять до компетенції відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

Рівень заробітної плати

5950 - 7550 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

28.10.2021 10:00
Дата і час початку проведення тестування кандидатів - 28.10.2021 о 10.год.00 хв. Місце і спосіб проведення тестування - м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (співбесіда за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення співбесіди з начальником управління або з уповноваженою ним особою - за фізичної присутності кандидатів). У разі зміни дати та часу проведення тестування або співбесіди, учасників конкурсу буде повідомлено додатково.
18.10.2021
25.10.2021
01.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація