Зачекайте
4343

головний спеціаліст Представництва МЗС у Харкові

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Представництво МЗС у Харкові

Кваліфікаційні вимоги

Освіта ступінь вищої освіти – не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за напрямом підготовки економіка та підприємництво; фінанси та кредит; облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування тощо.
Досвід роботи необов’язковий
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Володіння однією з офіційних мов Ради Європи або іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора) на рівні не нижче А1 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти


Посадові обов’язки

Забезпечує нарахування та виплату заробітної плати працівникам Представництва МЗС України в Харкові шляхом безготівкового перерахунку через банківську установу.
Здійснює нарахування премій, відпусток, допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги, компенсаційних виплат при звільненні, короткотермінових відряджень, тимчасової непрацездатності, соціальних виплат під час догляду за дитиною та інших соціальних виплат працівникам Представництва МЗС.
Готує платіжні відомості та забезпечує їх підписання керівництвом для перерахування заробітної плати працівникам Представництва МЗС на особисті карткові рахунки, відкриті в банківській установі.
Готує платіжні документи (юридичні зобов’язання, фінансові зобов’язання, платіжні доручення) та здійснює роботу з питань виконання кошторису Представництва МЗС.
Веде облік розрахунків з дебіторами і кредиторами за бюджетною програмою 1401010 “Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин”.
Готує дані з усіх напрямів дільниць бухгалтерського обліку щодо складання звітності, відповідає за зберігання бухгалтерських документів та регістрів, а також оформлює їх відповідно до встановленого порядку.
Бере участь у проведенні інвентаризації грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей, розрахунків, платіжних зобов’язань.
Здійснює проведення економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності Представництва МЗС.
Забезпечує збереження інформації з обмеженим доступом, що стала відома під час виконання обов’язків, а також іншої інформації, яка відповідно до законодавства України не підлягає розголошенню.
Виконує інші завдання за розпорядженням та дорученням керівництва.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 5500 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 закону України « Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Діденко Ганна Євгенівна
+38-(044)-238-1768
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

03.11.2021 09:30
Центр оцінювання кандидатів на посади державної служби Національного агенства з питань державної служби, м.Київ, вул. Прорізна, 15 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) 9:30 03.11.2021
08.10.2021
28.10.2021


Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація