Зачекайте
ДСЗН081021Г

Завідувач сектору по роботі з громадськими об’єднаннями Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації

Соціальна сфера
Департамент соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації
Cектор по роботі з громадськими об’єднаннями Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.


Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю сектору в межах покладених на нього завдань та функцій, організовує планування його роботи, визначає розподіл обов’язків між працівниками.
2. Забезпечує організацію проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.
3. Організовує підготовку договорів про виконання заходів для їх укладення з інститутами громадянського суспільства.
4. Формує Підсумковий висновок та готує документи на конкурсну комісію для прийняття рішення щодо виконання заходів інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надавалась фінансова підтримка.
5. Забезпечує організацію роботи з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю обласної державної адміністрації.
6. Забезпечення надання Антимонопольному комітету України інформації про чинну державну допомогу суб’єктам господарювання, надану у вигляді податкових пільг.
7. Організовує роботу з питань залучення громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.
8. Забезпечує опрацювання, своєчасне подання інформації та відповідей на письмові звернення представників громадських організацій.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Відповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 6300,00, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби) та премія (у разі встановлення).

Рівень заробітної плати

6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
14005, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ, проспект Миру 116 а місто Чернігів


Шупило Олена Сергіївна
+38-(093)-140-2304
dszpost@sg.gov.ua

19.10.2021 14:00
м. Чернігів, просп. Миру, 116 а (за фізичної присутності кандидатів)
08.10.2021
16.10.2021
20.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація