Зачекайте
ДСЗН081021

Головний спеціаліст сектору з питань управління персоналом Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації

Управління персоналом/ Розвиток Державної служби
Департамент соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації
Сектор з питань управління персоналом

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Вільне володіння державною мовою.


Посадові обов’язки

1. Здійснює роботу, пов’язану із заповненням, обліком і зберіганням особових справ (особових карток) працівників Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації (далі – Департамент).
2. Розглядає пропозиції та готує документи щодо заохочення та нагородження працівників Департаменту та працівників системи соціального захисту населення області державними нагородами, відомчими заохочувальними відзнаками, веде відповідний облік.
3. Оформлює та видає працівникам Департаменту службові посвідчення та довідки з місця роботи.
4. Ознайомлює державних службовців з правилами внутрішнього службового розпорядку Департаменту, посадовими інструкціями та іншими документами.
5. Організовує роботу щодо стажування державних службовців та молоді; забезпечує направлення студентів вищих навчальних закладів на проходження практики та стажування до місцевих управлінь соціального захисту населення та підпорядкованих установ.
6. Організовує проведення внутрішніх навчань працівників Департаменту.
7. Здійснює планування професійного навчання державних службовців Департаменту та узагальнює потреби державних службовців у професійному розвитку.
8. Здійснює облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в Департаменті, надає відповідні звіти.
9. Веде встановлену звітно-облікову документацію, готує державну статистичну звітність з кадрових питань та аналізує кількісний та якісний склад державних службовців.
10. Забезпечує своєчасний та якісний розгляд пропозицій, скарг та звернень громадян та їх об’єднань (окрім тих, що стосуються питань кадрової роботи), готує проекти відповідей, вживає заходи щодо усунення причин виникнення скарг; узагальнює, аналізує та забезпечує підготовку звіту про розгляд звернень громадян у відділі (щоквартально).

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Відповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 5500,00, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби) та премія (у разі встановлення).

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
14005, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ, проспект Миру 116 а місто Чернігів


Шупило Олена Сергіївна
+38-(093)-140-2304
dszpost@cg.gov.ua

19.10.2021 14:00
м. Чернігів, просп. Миру, 116 а (за фізичної присутності кандидатів).
08.10.2021
16.10.2021
20.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація