Зачекайте
ГУДПСС6

Провідний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Добропільського управління

Сільське господарство
Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області
Добропільське управління
Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра в галузі знань «Ветеринарна медицина».

Посадові обов’язки

1. Здійснення державного ветеринарного контролю та нагляду за тваринами, харчовими продуктами, неїстівними продуктами тваринного походження, репродуктивним матеріалом, біологічними продуктами, ветеринарними препаратами, субстанціями, кормовими добавками, преміксами та кормами, патологічним матеріалом, засобами ветеринарної медицини, засобами догляду за тваринами, а також потужностями (об’єктами), що використовуються для їх виробництва, переробки та обігу.
2. Проведення обстеження ветеринарного стану тваринницьких ферм, переробних підприємств, боєнь, цехів, ярмарків, ринків, пунктів заготівлі молока, племінних підприємств, пунктів штучного осіменіння, пасік, інкубаторів усіх форм власності, складських приміщень для зберігання продукції тваринного і рослинного походження, ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок і засобів їх транспортування.
3. Здійснення контролю за:
- виробництвом доброякісних у ветеринарному і санітарному відношенні продуктів і сировини тваринного походження;
- дотриманням керівниками підприємств, власниками тварин та сировини тваринного походження ветеринарних вимог при вирощуванні, заготівлі, транспортуванні, забої тварин, виробництві, переробці, зберіганні сировини і продуктів тваринного походження;
- проведенням ідентифікації та реєстрації тварин, видачею супровідних ветеринарних документів при переміщенні тварин та своєчасним внесенням до Єдиного державного реєстру фактів переміщення, забою (загибелі) тварин спеціалістами обласної, районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини.
4. Організація та здійснення державного контролю за впровадженням постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4670,00 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

4670 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
87534, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Гризодубової, 3


Калуцька Любов Андріївна
+38-(095)-063-1901
kadry.dpss@gmail.com

19.10.2021 09:00
Проведення тестування дистанційно, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби Донецька область, м. Маріуполь, вул. Гризодубової, 3 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
07.10.2021
14.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація