Зачекайте
ГУДПСС1

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Сільське господарство
Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області
Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Ветеринарна медицина» або «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Посадові обов’язки

1. Координує і організовує забезпечення проведення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за безпечністю та якістю харчових продуктів для споживання людиною.
2. Здійснює державний ветеринарно-санітарний нагляд (контроль) за харчовими продуктами для споживання людиною, а також потужностями, що використовуються для їх виробництва. Переробки, зберігання та обігу.
3. Здійснює контроль порядку видачі документів дозвільного характеру в межах своєї компетенції.
4. Виконує загальнодержавні програми щодо безпечності та якості харчових продуктів. У тому числі державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин у живих тваринах, харчових продуктах тваринного та рослинного походження і кормах.
5.Своєчасно узагальнює та складає звіт по формі 5-ВЕТ, 6-ВЕТ та звіти згідно внутрішнього розподілу у відділі з послідуючою відправкою до Держпродспоживслужби України.
6. Організація проведення спеціалістами управління перевірок суб’єктів господарської діяльності незалежно від форми власності згідно з чинним законодавством у межах повноважень управління. Розгляд результатів цих перевірок та вжиття відповідних заходів до порушників законодавства.
7. Здійснює контроль порядку видачі документів дозвільного характеру в межах своєї компетенції.
8. Організовує та забезпечує контроль за виконанням заходів щодо захисту населення від хвороб, спільних для тварин і людей. Складає акти перевірок за результатами здійснення заходів державного нагляду.
9. Організовує роботу з проведення експертиз і надання узгоджень проектів планування та будівництва тваринницьких ферм, потужностей, що здійснюють забій тварин, переробних підприємств, підприємств з виробництва ветеринарних препаратів, ринків; з участі у відведенні земельних ділянок для всіх видів зазначеного будівництва і забору води для тварин.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 8450,00 грн.;
Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».
Надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Рівень заробітної плати

8450 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
87534, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Гризодубової, 3


Калуцька Любов Андріївна
+38-(095)-063-1901
kadry.dpss@gmail.com

19.10.2021 09:00
Проведення тестування дистанційно, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби Донецька область, м. Маріуполь, вул. Гризодубової, 3 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
07.10.2021
14.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація