Зачекайте
ТО22095

Заступник начальника – начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області

Публічне адміністрування/ Державне управління
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра у галузі знань «Право», «Економіка», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій», «Публічне управління та адміністрування», «Державне управління»
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою (наявність Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови)

Посадові обов’язки

1. Забезпечує здійснення державного нагляду (контролю) у частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності.
2. Забезпечує участь Головного управління у роботі комісій при прийнятті в експлуатацію меліоративних систем і рекультивованих земель, захисних лісонасаджень, протиерозійних гідротехнічних споруд та інших об’єктів, які споруджуються з метою підвищення родючості ґрунтів та забезпечення охорони земель.
3. Забезпечує внесення у встановленому порядку до органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування клопотання щодо:
приведення у відповідність до законодавства прийнятих ними рішень з питань регулювання земельних відносин, використання та охорони земель;
обмеження або зупинення освоєння земельних ділянок у разі розробки корисних копалин, у тому числі торфу, проведення геологорозвідувальних, пошукових та інших робіт з порушенням вимог земельного законодавства;
припинення будівництва та експлуатації об’єктів у разі порушення вимог земельного законодавства до повного усунення виявлених порушень і ліквідації їх наслідків;
припинення права користування земельною ділянкою відповідно до закону;
4. Забезпечує здійснення розрахунку розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання їх не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву без спеціального дозволу, та вживає заходів щодо її відшкодування в установленому законодавством порядку.
5. Забезпечує підготовку та подання до Держгеокадастру пропозицій щодо фінансування заходів з охорони земель.
6. Забезпечує надання роз’яснень з питань, що належать до його компетенції; розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю Головного управління та доступ до публічної інформації, що перебуває у володінні Головного управління, відповідно до доручень начальника Головного управління.
7. Здійснює відповідно до закону інші функції для виконання покладених на нього завдань.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад -10600грн.
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

10600 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03151, М.КИЇВ, СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ, вул. Народного Ополчення, 3


Прокопенко Інна Олександрівна
+38-(044)-299-3540
landhrter@gmail.com

06.10.2021 09:30
06 жовтня 2021 року 09 год. 30 хв. Центр оцінювання кандидатів м. Київ, вул. Прорізна, 15 Тестування проводиться за фізичної присутності кандидатів Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру м. Київ, вул. Народного ополчення, 3 Співбесіда проводиться за фізичної присутності кандидатів Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру м. Київ, вул. Народного ополчення, 3 Співбесіда проводиться за фізичної присутності кандидатів Інформацію про дату, час проведення співбесіди буде повідомлено додатково.
23.09.2021
01.10.2021
04.11.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація