Зачекайте
ТО22092

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області

Публічне адміністрування/ Державне управління
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра у галузі знань «Право», «Економіка», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій», «Публічне управління та адміністрування», «Державне управління»
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою (наявність Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови)

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво Головним управлінням, є відповідальним за організацію та результати його діяльності.
2. Організовує та забезпечує виконання Головним управлінням Конституції та законів України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України, доручень Міністерства аграрної політики та продовольства України його першого заступника та заступників, наказів Держгеокадастру, доручень Голови Держгеокадастру та його заступників, розпоряджень голови місцевої державної адміністрації.
3. Вносить Голові Держгеокадастру пропозиції щодо визначення пріоритетів роботи Головного управління і шляхів виконання покладених на нього завдань і подає на затвердження плани роботи Головного управління (річні, піврічні), погоджені з головою місцевої держадміністрації та звітує перед Головою Держгеокадастру щодо виконання покладених на Головне управління завдань та планів роботи.
4. Забезпечує в установленому порядку взаємодію з місцевою державною адміністрацією.
5. Здійснює добір кадрів у Головне управління, проводить оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, організовує роботу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників.
6. Призначає на посади та звільняє з посад в установленому законодавством порядку державних службовців та працівників Головного управління, а керівників структурних підрозділів - за погодженням з Держгеокадастром, присвоює їм ранги державних службовців, приймає рішення щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім своїх заступників) у порядку, визначеному законодавством; порушує перед Головою Держгеокадастру питання про присвоєння рангів державних службовців своїм заступникам, а також щодо заохочення та притягнення їх до відповідальності.
7. Вносить Голові Держгеокадастру пропозиції щодо чисельності працівників Головного управління, утворює за погодженням з Держгеокадастром в структурі Головного управління міжрегіональне, міськрайонні структурні підрозділи та структурні підрозділи в районах, містах.
8. Підписує накази Головного управління, скликає та проводить наради з питань, що належать до його компетенції.
9. Розподіляє за погодженням з Головою Держгеокадастру обов’язки між своїми заступниками, затверджує положення про структурні підрозділи Головного управління і посадові інструкції працівників та у межах повноважень, передбачених законом, дає обов’язкові для виконання державними службовцями і працівниками Головного управління доручення

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад - 12000 грн.
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

12000 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03151, М.КИЇВ, СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ, вул. Народного Ополчення, 3


Прокопенко Інна Олександрівна
+38-(044)-299-3540
landhrter@gmail.com

06.10.2021 09:30
06 жовтня 2021 року 09 год. 30 хв. Центр оцінювання кандидатів м. Київ, вул. Прорізна, 15 Тестування проводиться за фізичної присутності кандидатів Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру м. Київ, вул. Народного ополчення, 3 Співбесіда проводиться за фізичної присутності кандидатів Інформацію про дату, час проведення співбесіди буде повідомлено додатково.
23.09.2021
01.10.2021
27.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація