Зачекайте
205pracydnepr2021

державний інспектор відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки (робоче місце знаходится у м. Кривий Ріг)

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки
Відділ нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;
досвід роботи не потребує;
вільне володіння державною мовою (наявність Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою) виданий Національною комісією зі стандартів державної мови

Посадові обов’язки

Здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці,додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб на підприємствах будівництва та промисловості будматеріалів, житлово-комунального господарства (підприємства та об’єкти теплокомуненерго, міського освітлення, ремонтно-будівельні підприємства, здавання в оренду власного нерухомого майна, підприємства та об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства, облаштування ландшафту, ритуальне обслуговування населення, сільська комунальна служба), хімічної, нафтохімічної, нафтопереробної промисловості (у т.ч. об’єкти підвищеної небезпеки), газової промисловості, автомобільного транспорту, інших видів транспорту (підприємства авіаційного транспорту, міського електротранспорту, будівництва та експлуатації магістральних і міських автодоріг, спецкомунтрансу, комунмашу), пошти, зв’язку, на підприємствах агропромислового комплексу (сільського, рибного, водного та лісового господарства, харчової промисловості і переробки сільськогосподарської продукції, споживчої кооперації) та соціально-культурної сфери (освіти, науки, охорони здоров’я та соціальної допомоги, культури, мистецтв, відпочинку і розваг, спорту, туризму, готелів, інформаційного та фінансово-кредитного забезпечення, торгівлі та громадського харчування, державної виконавчої влади, громадськими організаціями, надання послуг населенню, видавничої справи).
Проводить в межах своїх повноважень: розслідування аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, веде їх облік та аналізує причини настання аварій і нещасних випадків, готує пропозиції щодо їх запобігання; технічне розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті, а також видає за результатами таких розслідувань обов’язкові до виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, громадянами рішення. Здійснює контроль за своєчасністю та об’єктивністю розслідування обставин і причин аварій та нещасних випадків на виробництві, їх документальним оформленням і веденням обліку, виконанням заходів з усунення причин нещасних випадків.
Бере участь: у прийнятті закінчених будівництвом об’єктів промислового та виробничого призначення, об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; у розслідуванні обставин і причин аварій, прийняття за матеріалами зазначеного розслідування, в межах своєї компетенції, відповідні рішення; у роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві.
Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу та оприлюднює інформацію про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції. Розглядає звернення громадян з питань, що входять до компетенції відділу та готує проекти відповідей. В межах повноважень вживає заходи для вирішення порушених у зверненнях питань, а також до виявлення та усунення причин, що призводять до подання громадянами скарг. Забезпечує роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.
Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні правопорушення, розглядає справи про такі правопорушення і накладає адміністративні стягнення.
Вживає заходи, відповідно до вимог законодавства щодо заборони, зупинення, припинення, обмеження експлуатації підприємств, окремих виробництв, цехів, дільниць, робочих місць, будівель, споруд, приміщень, випуску та експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів праці, виконання певних робіт, у тому числі пов’язаних із користуванням надрами, застосуванням нових небезпечних речовин, реалізації продукції, а також надає пропозиції щодо скасування або припинення дій виданих дозволів і ліцензій до усунення порушень, які створюють загрозу життю працюючих.
Надає керівництву відділу пропозиції до планів робіт та заходів державного нагляду (контролю) відділу, звіти з наглядової діяльності та про стан виробничого травматизму на піднаглядних підприємствах, а також інформації на виконання наказів, доручень Держпраці, Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки. Вносить відомості до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).
Приймає участь, в межах компетенції, у перевірці знань з питань охорони праці у посадових осіб та інших працівників, які пройшли спеціальне навчання.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокова Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 4670 грн,
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

4670 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

20.10.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
17.09.2021
12.10.2021
13.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація