Зачекайте
5421546310354

Заступник начальника управління – начальник відділу торгівлі управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Економічний розвиток і торгівля
Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державного адміністрації)
Управління торгівлі та побуту
Відділ торгівлі

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітним ступенем не нижче магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Бере участь у розробці та організації виконання програм соціально-економічного розвитку міста Києва, спрямованих на поліпшення торговельного обслуговування населення.
Готує пропозиції по вдосконаленню нормативної бази галузі торгівлі, сприяння доведенню нормативних документів, що регламентують правила та порядок торгівлі до суб’єктів господарювання, які впроваджують діяльність у цій сфері.
Забезпечує методологічну і організаційну допомогу підприємствам торгівлі та ресторанного господарства незалежно від форм власності і підпорядкування, місцевим органам влади з питань торгівлі і споживчого ринку, а також щодо дотримання норм і правил торгівлі.
Бере участь у опрацюванні проєктів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади, проєктів рішень Київської міської ради та проєктів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що стосуються сфери торгівлі та ресторанного господарства.
Сприяє залученню суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства, переробної промисловості міста до участі у розвитку стаціонарної фірмової мережі, сезонної/пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, проведення тематичних ярмарків, торговельного обслуговуванні державних та міських масових заходів.
Здійснює організаційні заходи щодо розгортання сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, проведення тематичних ярмарків, торговельного обслуговування державних та міських масових заходів.
Здійснює організаційні заходи щодо опрацювання заяв суб’єктів господарювання щодо розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території міста Києва.
Забезпечує внесення у взаємодії з органами управління державним майном пропозицій про створення, реорганізацію і ліквідацію підприємств торгівлі та ресторанного господарства, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.
Організовує та бере участь у проведенні міських нарад, семінарів громадських оглядів, конкурсів з питань впорядкування нових форм організації торгівлі, підвищення рівня культури обслуговування населення та координації цієї діяльності.
Готує матеріали з питань сфери торгівлі та ресторанного господарства для розгляду на колегіях, оперативних нарадах у голови Київської міської державної адміністрації.
Здійснює, в межах своєї компетенції, контроль за підпорядкованими Департаменту та закріпленими за відділом торгівлі управління торгівлі та побуту комунальними підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та забезпечення реалізації, покладених на підприємство завдань.
Бере участь у здійсненні контролю за якістю торговельного обслуговування громадян суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, що провадять підприємницьку діяльність на території міста Києва у сфері торгівлі та ресторанного господарства.
Опрацьовує відповідно до доручень, звернень і пропозицій державних органів та установ, громадських організацій, засобів масової інформації, народних депутатів, громадян, структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань торгівлі, готує пропозиції, відповіді.
Координує роботу профільних управлінь/відділів/районних в місті Києві державних адміністрацій з питань в сфері торгівлі та ресторанного господарства.
Виконує поточні завдання за дорученням начальника управління торгівлі та побуту Департаменту.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

посадовий оклад заступника начальника управління – начальника відділу торгівлі управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) складає 7800 гривень відповідно до Схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2021 році, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 року № 15);
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

7800 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01024, М.КИЇВ, м. Київ, вул. Басейна 1/2-А


Власова Олена Станіславівна
+38-(044)-235-0718
dprp.kadry@ukr.net

24.09.2021 10:00
м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А, управління торгівлі та побуту Департамент промисловості та розвитку підприємництва (проведення тестування та співбесіди за фізичної присутності кандидатів). За рішенням конкурсної комісії дата та час можуть бути змінені, про що конкурсантів буде повідомлено додатково.
14.09.2021
21.09.2021
01.10.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація