Зачекайте

ЗАЯВА Національного агентства України з питань державної служби

Учора на одному з шановних інтернет–видань з’явилася інформація, що начебто вже визначено переможців конкурсу на посади керівників Державної податкової служби та Державної митної служби.

На жаль, у подальшому зазначену інформацію було поширено в інших засобах масової інформації та соціальних мережах.

НАДС повідомляє, що розповсюджена інформація про переможців конкурсу є недостовірною. Наразі конкурс триває, на 23 квітня 2019 року (11.00) заплановано засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби, під час якого буде проведено фінальний етап конкурсного відбору  – співбесіда.

Переконливо просимо на майбутнє керуватися лише інформацією, поширеною на офіційній сторінці сайту НАДС.

Принагідно пропонуємо всім зацікавленим засобам масової інформації взяти участь у висвітленні фінального етапу конкурсу на посади керівників Державної податкової служби та Державної митної служби.

Підтвердження щодо акредитації просимо надсилати на електронну адресу НАДС zagal@nads.gov.ua не пізніше ніж до 14 години 00 хвилин дня, що передує початку відповідного засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби із зазначенням наступної інформації: ПІБ та займана посада присутнього на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

При собі мати документ, що посвідчує особу.

 

Довідково: після перевірки на володіння англійською/французькою мовою, кандидати на першому етапі проходили тестування на знання законодавства, а на другому – вирішували ситуаційні завдання.

При розв’язанні першого ситуаційного завдання оцінювалися такі вимоги до професійної компетенції: «професійні знання», «прийняття ефективних рішень». При розв’язанні другого ситуаційного завдання оцінювалися вимоги до професійної компетенції: «управління ефективністю та розвиток людських ресурсів», «робота з інформацією».

За результатами перших двох етапів конкурсу до співбесіди допущено наступних кандидатів:

на посаду Голови Державної митної служби  

Євгеній Гармаш

Андрій Саварець

Максим Нефьодов

на посаду Голови Державної податкової слукжби 

на посаду Голови Державної податкової служби

Сергій Верланов

Дмитро Олексієнко

Сергій Петухов.


На головну

Тестова експлуатація