Зачекайте

НАДС готується до запуску пілотного проекту HRMIS

Сьогодні відбулася зустріч, присвячена підготовці до запуску пілотного проекту системи  HRMIS, яка була організована НАДС для представників робочих груп.

Під час заходу було обговорено ключові завдання програми, принципи впровадження  системи та план дій НАДС як ключового драйвера пілотного проекту.

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко зазначив, що головним завданням HRMIS є створення прозорої ефективної державної служби в Україні, яка буде зрозумілою для громадян: хто і що робить, скільки за це отримує.

Основним завданням пілотної версії проекту, за словами Костянтина Ващенка, є відпрацювання всіх необхідних процедур і процесів та демонстрація, як електронна система змінює саму сутність роботи і звітності державної служби.

Менеджер проекту з впровадження HRMIS Олександр Старобудцев підкреслив, що в дану електронну систему будуть вноситися всі відомості про державного службовця: завдання, обов’язки, розмір заробітної плати.

Участь в реалізації ідеї візьмуть Національне агентство України з питань державної служби, Секретаріат Кабінету Міністрів, Міністерство фінансів України та команда e-gov.

Варто зазначити, що HRMIS здійснюється за кошти ЄС та за підтримки World Bank.

Нагадаємо, що активна фаза підготовки розпочалася ще у 2018 році. За цей час було організовано тендер по закупівлі системи та був відібраний підрядник, який займатиметься всіма впровадженням.


На головну

Тестова експлуатація